Menu
Nákupný košík

  Vitamíny

  vitaminy
  MEDPHARMA VITAMIN E 100MG 107 TBl
  -10 %
  Značka: MEDPHARMA
  Vitamín E je dôležitý antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vo väčšom množstve je obsiahnutý len v niekoľkých potravinách (bohatých na tuk), a preto je nevyhnutné ho doplňovať stravou.Dávkovanie :1 kapsula 1× denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahn..
  4,00€ 3,60€ Bez DPH:3,00€
  Beta karotén je zlúčenina s antioxidačným účinkom, ako provitamín vitamínu A, podporuje imunitný systém a hrá dôležitú úlohu vo fyziológii zraku. Beta karotén je prekurzorom retinalu, ktorý je najdôležitejším komponentom molekulárneho aparátu zodpovedajúceho za citlivosť sietnice.Je nevyhnutný pre č..
  5,70€ Bez DPH:4,75€
  Kurkuma patrí medzi jednu z najdôležitejších rastlín! Jej výťažky aktívnych zložiek, kurkuminoidy patria medzi najsľubnejšie prírodné účinné látky. Curcumin C3 Complex® je zlatým štandardom výťažkov kurkumy, s 95%-ným obsahom kurkuminoidov, súčasne patentovanou surovinou. Pokým sa kurkumín vyznačuje..
  10,50€ Bez DPH:8,75€
  VIRIDIAN B-COMPLEX HIGH TWELWE® B12 90 KPS
  Novinka
  Značka: VIRIDIAN
  Komplex vitamínov skupiny B s vysokými dávkami methylkobalaminu a adenosylkobalaminu - dvoch biologicky najvyužiteľnejšou foriem vitamínu B12. Tento komplex ocenia predovšetkým vegáni, vegetariáni a ľudia so zvýšeným fyzickým zaťažením.Produkty značky Viridian Nutrition obsahujú iba čistú zmes bioak..
  19,90€ Bez DPH:16,58€
  Vitamín E je silný antioxidant, ktorý pomáha v boji proti voľným radikálom. Vitamín E je schopný spomaliť starnúce procesy v bunkách, má povzbudzujúci účinok pre správnu funkciu imunitného systému a zvyšuje obranyschopnosť organizmu voči infekciám.Oxidanty nepretržite pôsobia nepriaznivo na nenasýte..
  9,80€ Bez DPH:8,17€
  Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)