Menu
Nákupný košík

  VITAMÍN D

  VITAMÍN D

  Nedostatok vitamínu D môže súvisieť s chorobami kostí, kĺbov a obličiek, sozníženou dýchacou činnosťou, ako aj so zubným kazom. Nízka hladinavitamínu D môže zvýšiť aj náchylnosť k niektorým chorobám. Pri dostatočnom prísune vitamínu D sa zlepšuje kondícia imunitného systému, taktiež štítnej žľazy, u..
  11,10€ Bez DPH:9,25€
  MEDPHARMA VITAMIN D3 2000 IU 107 TOBOLIEK
  -11 %
  Značka: MEDPHARMA
  Vitamín D3 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov, napomáha k udržaniu správneho fungovania svalov. Prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu v organizme.Dávkovanie:1 kapsula 1×denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa..
  7,00€ 6,24€ Bez DPH:5,20€
  Značka: NOW FOODS
  Vitamín D je známy ako vitamín rozpustný v tukoch, ale v skutočnosti je to skupina secosteroidov rozpustných v tukoch, z ktorých dva sú pre človeka dôležité, ergokalciferol a cholekalciferol. V ľudskom tele sa cholekalciferol môže syntetizovať z cholesterolu v pokožke vystavenej slnečnému žiareniu, ..
  7,00€ Bez DPH:5,83€
  Značka: NOW FOODS
  Now kombinuje dve živiny, ktoré sú podrobne preskúmané pre ich účinok a ktoré prispievajú k zdraviu kostí, zubov a kardiovaskulárneho systému. Vitamín D3 podporuje transport a absorpciu vápnika.  Posledné štúdie naznačujú, že vitamín D3 môže hrať úlohu pri správnom pôsobení inzulínu a metaboliz..
  8,50€ Bez DPH:7,08€
  Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)