Menu
Nákupný košík

  VITAMÍN C

  VITAMÍN C

  Značka: AMIX
  Špeciálna kombinácia kyseliny askorbovej a extraktu zo šípok s efektom predĺženého účinku. Podporuje obranyschopnosť organizmu (posilňuje imunitu) a je silným antioxidantom, napomáhajúcim likvidovať voľné radikály.- 500 mg v kapsuli- Podporuje obranyschopnosť- Podporuje rast a vývoj tkanív- Potrebný..
  6,00€ Bez DPH:5,00€
  Značka: AMIX
  kombinácia kyseliny askorbovej a extraktu zo šípok s efektom predĺženého účinku. Podporuje obranyschopnosť organizmu (posilňuje imunitu) a je silným antioxidantom, napomáhajúcim likvidovať voľné radikály.- 1000 mg v kapsuli - Podporuje obranyschopnosť - Podporuje rast a vývoj tkanív - Potrebný pre k..
  8,00€ Bez DPH:6,67€
  KOMPAVA CÉ VITAMÍN V PRÁŠKU 250 G
  -31 %
  Značka: KOMPAVA
  Vitamín C je známy aj ako kyselina askorbová, ktorá ovplyvňuje normálny priebeh biochemických reakcií v tele. Pomáha pri detoxikácii pečene, tvorbe kolagénu, vstrebávaní železa, metabolizme tukov či podpore imunity. Zároveň znižuje oxidačný stres, ktorý je jedným z dôležitých faktorov poškodzovania ..
  8,50€ 5,90€ Bez DPH:4,92€
  REFLEX VITAMIN C 500 MG 100 CAPS
  Novinka
  Vitamín C vo forme kyseliny askorbovej. 500 mg na jednu kapsulu. Reflex Vitamín C 500 mg 100 kapslí Vitamín C je nevyhnutným mikronutrientom pri akejkoľvek zvýšenej fyzickej námahe. Podieľa sa v tele na desiatkach biochemických procesov a jeho dostatočná hladina bezprostredne súvisí s kondíciou, výk..
  6,50€ Bez DPH:5,42€
  MEDPHARMA VITAMIN C+ŠÍPKY 1000 MG 107 TBL
  -9 %
  Značka: MEDPHARMA
  Vitamín C je látka ľahko rozpustná vo vode, čo spôsobuje jej vyplavovanie z organizmu behom krátkej doby. Užitím tablety vo forme postupného uvoľňovania dochádza k efektívnemu vstrebávaniu vitamínu C do tela.Bioflavonoidy zo šípok účinok vitamínu C zvyšujú, čím je dosiahnuté jeho maximálneprispieva:..
  7,90€ 7,20€ Bez DPH:6,00€
  Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)