Menu
Nákupný košík

  Multivitamín

  Multivitamín

  Značka: BIOTECH USA
  Objavte kúzlo jednej tabletky každý deň! One-a-day nie je hocijaký multivitamín. Je to viaczložkový doplnok výživy obsahujúci dôležité vitamíny a minerálne látky, ktoré sa navzájom dopĺňajú pri vstupe do vášho organizmu. Táto fantastická vitamínová zmes obsahuje 12 vitamínov, medzi nimi aj rad prosp..
  10,50€ Bez DPH:8,75€
  EXTRIFIT V 52 VITA COMPLEX FORTE 60 TBL
  Novinka
  Značka: EXTRIFIT
  V 52 je profesionálna multivitamínová a multiminerálový formula obsahujúca 52 aktívnych látok vytvorená špeciálne pre osoby s vysokou fyzickou a psychickou záťažou a pre výkonnostných a kondičných športovcov. Obsahuje okrem vitamínov a minerálov rad ďalších účinných látok ako adaptogény, enzýmy a pr..
  16,00€ Bez DPH:13,33€
  Značka: MEDPHARMA
  Multivitamín s minerálmi od Medpharmy obsahuje 42 zložiek, extra vitamín C a koenzým Q10, ktorý dodáva telu všetko, čo potrebuje na posilnenie imunity a k správnemu fungovaniu celého tela.Dávkovanie:1 tbl denne. Odporúčaná dávka sa nesmie presiahnúť.Zloženie:fosforečnan divápenatý, oxid horečnatý, e..
  9,50€ Bez DPH:7,92€
  Značka: MYPROTEIN
  MyVitamins Daily Multivitamin sú cenovo efektívnym spôsobom, ako zabezpečiť a dosiahnuť základný príjem vitamínov, ktoré vaše telo potrebuje pre výkon a správne fungovanie. So zvýšenou námahou, ktorú tréning na telo kladie, je dobrý multivitamín kľúčom k správnemu nutričnému programu každého športov..
  15,80€ Bez DPH:13,17€
  Reflex Nexgen® Sports Multivitamin je multivitamínový komplex vyrábaný najpokročilejšími technológiami v laboratóriách s farmaceutickou kvalitou určený všetkým ľuďom pre podporu celkového zdravia. Obsahuje najdôležitejšie minerály, vitamíny a látky, ktoré prispievajú k udržaniu f..
  7,40€ Bez DPH:6,17€
  MULTI PRO je profesionálna zmes multivitamínov a minerálov balená v balíčkoch po šiestich kapsulách.Vitamíny a minerály sú veľmi doležité základné živiny, ktoré musia byť dostatočne podávané na udržanie optimálneho zdravia. Avšak v dnešnom toxickom prostredí a s potravinami s nízkym obsahom živýn sa..
  20,90€ Bez DPH:17,42€
  UNIVERSAL ANIMAL PAK 44 SÁČKOV
  -8 %
  AnimalPak vám dodá všetko čo potrebujete. Každý balíček obsahujelátky, ktoré zlepšujú výkon, ako napr. pyridoxínalfa-ketoglutarát, karnitín, L-arginín, kyselina alfa lipoová,eleutero, atď. Navyše obsahuje viac ako 60 klúčových zložiek,ktoré organizmus dostáva v správnych dávkach a v správny čas.- zv..
  42,00€ 38,76€ Bez DPH:32,30€
  Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)