Menu
Nákupný košík

  Minerály a stopové prvky

  Minerály

  KOMPAVA ACIDOFIT MD 15 + 1 ŠUMYVýCH TABLIET
  -10 %
  Značka: KOMPAVA
  Minerálny nápoj KOMPAVA AcidoFit je vhodnou výživou na odkyslenie organizmu, zabraňuje tvorbe svalových kŕčov a dopĺňa všetky potrebné minerály do organizmu po náročnom výkone. Špeciálne zloženie detoxikačného nápoja KOMPAVA AcidoFit pomáha telu zbaviť sa škodlivých toxínov pre správne fungovanie vš..
  5,10€ 4,59€ Bez DPH:3,83€
  Značka: MEDPHARMA
  Horčík spolu s vitamínom B6 prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému a k zníženiu vyčerpania a únavy. Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov, k udržaniu zdravých kostí a zubov.Príchuť: CitrónDávkovanie:1 tableta 1× denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.1 t..
  2,50€ Bez DPH:2,08€
  MEDPHARMA ZINOK GLUKONAN 25 MG FORTE 107 TABLIET
  -9 %
  Značka: MEDPHARMA
  Zinok V ORGANICKEJ FORME  prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky, k normálnej plodnosti a reprodukcii. Prispieva tiež k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k normálnej funkcii imunitného systému.- podporuje imunitný systém- podieľa sa na metabolizme makroživín, mastných kys..
  5,70€ 5,16€ Bez DPH:4,30€
  NOW MAGNESIUM CITRATE 200 MG 100 TAB
  Novinka
  Značka: NOW FOODS
  Magnézium citrát je najľahšie vstrebateľná forma horčíka. Pozitívne ovplyvňuje redukciu únavy a vyčerpania, prispieva k správnej látkovej premene dôležité pre tvorbu energie, a zabezpečuje zdravie nervového systému, svalov, kostí a zubov.Dávkovaie:Užívajte 1 tabletku denne s jedlom.Zloženie:citrát h..
  12,50€ Bez DPH:10,42€
  Značka: NOW FOODS
  Draslík je esenciálny minerál, ktorý je široko rozšírený v celom rade zdrojov našej potravy. Vyšší obsah draslíka spravidla obsahuje predovšetkým ovocie a zelenina. Dostatok draslíka je kľúčový pre správnu funkciu nervovej a svalovej sústavy. Napomáha tiež k udržaniu normálneho krvného tlaku. Draslí..
  9,90€ Bez DPH:8,25€
  NUTREND MAGNELIFE 25 ML
  -10 %
  Značka: NUTREND
  Magneslife je vysoko účinný roztok iónov horčíka (magnézia) s vitamínom B6 na akútne riešenie svalových kŕčov. Forma roztoku zaisťuje maximálne rýchly účinok. Organické nosiče iónov horčíka sú garantmi vysokej využiteľnosti a vstrebateľnosti. Praktické balenie v jednorázových monodózach dáva možnosť..
  0,90€ 0,81€ Bez DPH:0,68€
  NUTREND MAGNELIFE STRONG 60 ML
  -10 %
  Značka: NUTREND
  Veľká dávka ( 375 mg ) rýchlo vstrebateľnej tekutej formy horčíka, obohatenej o vitamín B6.Horčík pomáha znížiť mieru únavy a vyčerpania, prispieva k rovnováhe elektrolytov a k normálnemu energetickému metabolizmu. Športovci tento produkt využívajú ako pomocníka pri akútnych prípadoch jeho nedostatk..
  1,10€ 0,99€ Bez DPH:0,83€
  NUTREND MAGNESLIFE 10 X 25 ML
  -10 %
  Značka: NUTREND
   Magneslife je vysoko účinný roztok iónov horčíka (magnézia) s vitamínom B6 na akútne riešenie svalových kŕčov. Forma roztoku zaisťuje maximálne rýchly účinok. Organické nosiče iónov horčíka sú garantmi vysokej využiteľnosti a vstrebateľnosti. Praktické balenie v jednorázových monodózach dáva m..
  9,00€ 8,10€ Bez DPH:6,75€
  NUTREND MAGNESLIFE STRONG 20 X 60 ML
  -10 %
  Značka: NUTREND
  Veľká dávka ( 375 mg ) rýchlo vstrebateľnej tekutej formy horčíka, obohatenej o vitamín B6.Horčík pomáha znížiť mieru únavy a vyčerpania, prispieva k rovnováhe elektrolytov a k normálnemu energetickému metabolizmu. Športovci tento produkt využívajú ako pomocníka pri akútnych prípadoch jeho nedostatk..
  21,60€ 19,44€ Bez DPH:16,20€
  PENCO MAGNESIUM ORGANIC 120 TOBOLIEK
  Novinka -10 %
  Značka: PENCO
  Horčík plní množstvo dôležitých funkcií pri regulácii energetického metabolizmu. Zabezpečuje svalovú a nervovú činnosť. Jeho nedostatok sprevádza nespavosť, podráždenosť a nervozita a u športovcov sa prejavuje poklesom výkonnosti a považuje sa za jednu z príčin svalových kŕčov. Straty horčíka potení..
  14,90€ 13,41€ Bez DPH:11,18€
  PENCO MEGA TABS MAGNESIUM 50 TBL
  Novinka -10 %
  Značka: PENCO
  Nadmerná fyzická námaha zvyšuje riziko vzniku kŕčov a prispieva k tvorbe škodlivých voľných kyslíkových radikálov. Cvičenie vysokej intenzity a trvania vedie k hromadeniu kyseliny mliečnej vo svaloch a krvi, čo býva hlavnou príčinou svalovej únavy, zníženej sily a vytrvalosti a pocitu vyčerpania. Vš..
  9,50€ 8,55€ Bez DPH:7,13€
  Albion® Magnesium obsahuje pufrovaný bisglycinát horečnatý v spojení s kyselinou citrónovou. Bisglicinát tak funguje ako alkalizačné činidlo, teda znižuje kyslosť prostredia a umožňuje oxidu horečnatému sa vstrebať. Novinka značky Reflex, ktorú možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na zníž..
  7,50€ Bez DPH:6,25€
  Zobrazené 1 až 12 z 18 (2 stránok)