Menu
Nákupný košík

  Vitamíny a minerály

  Vitamíny, minerály, stopové prvky

  C 1000 + BIOFLAVONOIDS je zdrojom nasledovných štyroch významných účinných látok: vitamín C, výťažky zo šípok, výťažky z hroznových semien a hesperidín. Formula zabezpečuje 1000 mg vitamínu C. Vitamín C okrem mnohých dobre známych pozitívnych účinkov, prispieva k správnej činnosti imunitného systému..
  9,80€ Bez DPH:8,17€
  Značka: AMIX
  Špeciálna kombinácia kyseliny askorbovej a extraktu zo šípok s efektom predĺženého účinku. Podporuje obranyschopnosť organizmu (posilňuje imunitu) a je silným antioxidantom, napomáhajúcim likvidovať voľné radikály.- 500 mg v kapsuli- Podporuje obranyschopnosť- Podporuje rast a vývoj tkanív- Potrebný..
  5,40€ Bez DPH:4,50€
  Značka: MEDPHARMA
  Vitamín E je dôležitý antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vo väčšom množstve je obsiahnutý len v niekoľkých potravinách (bohatých na tuk), a preto je nevyhnutné ho doplňovať stravou.Dávkovanie :1 kapsula 1× denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahn..
  4,00€ Bez DPH:3,33€
  Nedostatok vitamínu D môže súvisieť s chorobami kostí, kĺbov a obličiek, sozníženou dýchacou činnosťou, ako aj so zubným kazom. Nízka hladinavitamínu D môže zvýšiť aj náchylnosť k niektorým chorobám. Pri dostatočnom prísune vitamínu D sa zlepšuje kondícia imunitného systému, taktiež štítnej žľazy, u..
  11,10€ Bez DPH:9,25€
  Značka: AMIX
  kombinácia kyseliny askorbovej a extraktu zo šípok s efektom predĺženého účinku. Podporuje obranyschopnosť organizmu (posilňuje imunitu) a je silným antioxidantom, napomáhajúcim likvidovať voľné radikály.- 1000 mg v kapsuli - Podporuje obranyschopnosť - Podporuje rast a vývoj tkanív - Potreb..
  7,20€ Bez DPH:6,00€
  Značka: BIOTECH USA
  Vitamin B-Complex 75 Comlete obsahuje okrem ôsmich esenciálnych vitamínov B aj ďalšie vitamíny, minerálne látky, antioxidanty a výťažky z liečivých rastlín. Vitamíny B sú veľmi dôležité pri odbúravaní uhľohydrátov a zásobovaní organizmu energiou. Účinok vitamín B1 hrá dôležitú úlohu v pokrytí energe..
  9,90€ Bez DPH:8,25€
  Značka: BIOTECH USA
  Kľúčové prvky Multi Mineral Complex poskytujú výživovú podporu pre normálny vývoj kostí; svalové funkcie; regeneráciu a metabolizmus.Vápnik prispieva k normálnemu fungovaniu svalov a je potrebný na udržanie zdravých kostí. Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov a prispieva k normálnej syntéz..
  9,00€ Bez DPH:7,50€
  Značka: BIOTECH USA
  Objavte kúzlo jednej tabletky každý deň! One-a-day nie je hocijaký multivitamín. Je to viaczložkový doplnok výživy obsahujúci dôležité vitamíny a minerálne látky, ktoré sa navzájom dopĺňajú pri vstupe do vášho organizmu. Táto fantastická vitamínová zmes obsahuje 12 vitamínov, medzi nimi aj rad prosp..
  10,50€ Bez DPH:8,75€
  EXTRIFIT V 52 VITA COMPLEX FORTE 60 TBL
  Novinka
  Značka: EXTRIFIT
  V 52 je profesionálna multivitamínová a multiminerálový formula obsahujúca 52 aktívnych látok vytvorená špeciálne pre osoby s vysokou fyzickou a psychickou záťažou a pre výkonnostných a kondičných športovcov. Obsahuje okrem vitamínov a minerálov rad ďalších účinných látok ako adaptogény, enzýmy a pr..
  16,00€ Bez DPH:13,33€
  Značka: KOMPAVA
  Minerálny nápoj KOMPAVA AcidoFit je vhodnou výživou na odkyslenie organizmu, zabraňuje tvorbe svalových kŕčov a dopĺňa všetky potrebné minerály do organizmu po náročnom výkone. Špeciálne zloženie detoxikačného nápoja KOMPAVA AcidoFit pomáha telu zbaviť sa škodlivých toxínov pre správne fungovanie vš..
  5,10€ Bez DPH:4,25€
  Značka: KOMPAVA
  Športový energetický nápoj EnergoFit kombinuje v prírodnom zložení energiu glukózy a maltodextrínu s glutamínom pre regeneráciu svalov. Pitný režim dopĺňa o vitamíny B, C a E a minerály Na, Ca, K, Mg. Extraktom zo zeleného čaju podporuje činnosť mozgu. Je vhodný pre deti od 8 rokov. Vegan. EnergoFit..
  12,00€ Bez DPH:10,00€
  Značka: MEDPHARMA
  Horčík je minerál nevyhnutný pre správnu činnosť svalov, nervov a celej rady enzýmov. V anorganickej forme (väčšia časť) je prítomný v kostiach, horčík obsahujú tiež mäkké tkanivá, a to hlavne svaly. Jeho hlavnou úlohou je stavba kostí a znižovanie nervovosvalovej dráždivosti vo svaloch.Odporúčame u..
  5,50€ Bez DPH:4,58€
  Zobrazené 1 až 12 z 45 (4 stránok)