Menu
Nákupný košík

  Termo spaľovače

  Termo spaľovače tukov sú produkty, ktoré obsahujú látky, ktoré stimulujú termogenézu tela. Zvýšeným výdajom energie sa vytvára teplo a tým sa spaľuje viac tuku.

  Značka: AMIX
  Extrémne energetický stimulant a termogénny spaľovač založený na maximálne efektívnom komplexe účinných látok. Vďaka termogennemu procesu, pri ktorom telo vytvára väčšie množstvo tepla, dochádza k zrýchleniu metabolizmu a spaľovanie viac kalórií.Pri termogenéze dochádza čiastočne aj k spaľovaniu kal..
  24,00€ Bez DPH:20,00€
  Značka: AMIX
  Pre tých, ktorí to myslia s cvičením a spaľovaním tukov naozaj vážne, Amix ™ pripravil jedinečný termogénny spaľovač ThermoLean ™. Hlavnými zložkami sú silné prírodné termogénne spaľovacie látky, stimulátory fyzického a psychického výkonu, látky podporujúce zrýchlenie metabolizmu tukov. S ThermoLean..
  16,50€ Bez DPH:13,75€
  EXTRIFIT FATALL® ULTIMATE FAT BURNER 130 CAPS
  Novinka
  Značka: EXTRIFIT
  Fatall Ultimate Fat Burner je silný a účinný spaľovač tuku, ktorý je určený pre efektívnu odbúravanie tukových zásob. Je určený ako pre kondične cvičiaci tak i pre vrcholových športovcov. Samozrejme ho ale môže používať tiež nešportujúca verejnosť a každý, kto sa usiluje o redukciu tukových zásob a ..
  27,60€ Bez DPH:23,00€
  Značka: KOMPAVA
  Termogénny spaľovač tukov obsahuje prírodnú formulu vysoko účinných a tuk spaľujúcich látok. Látky komplexne zvyšujú výkonnosť, zabezpečujú pre telo potrebnú energiu a predlžujú vytrvalosť. ThermoFit dodáva energiu z vlastných zásob tela tým, že štiepi tukové bunky, ktoré sa premieňajú na energiu a ..
  21,90€ Bez DPH:18,25€
  Značka: MAX MUSCLE
  Najnovšia a najsilnejšia revolučná forma termogénneho spaľovača tukov v rýchlovstrebateľných kapsuliach. Unikátna kombinácia 22 zložiek podporujúca odbúravanie tukov, zníženie telesnej hmotnosti za súčasneho dodania maximálnej energie. Prípravok taktiež potláča zadržiavanie vody v tele. ThermX patrí..
  39,90€ Bez DPH:33,25€
  Značka: NUTREND
  Vynikajúci produkt pre pravidelne a intenzívne športujúcich jedincov, ktorí kladú dôraz na redukciu tukového tkaniva.Vďaka pridanému extraktu z rastliny Citrus aurantium (8% Synephrine) v tomto produkte dochádza k lepšiemu prehriatie organizmu a k vyššiemu metabolickému obratu. Obohatené o vitamíny ..
  15,30€ Bez DPH:12,75€
  Značka: NUTREND
  Aké najúčinnejšie spaľovače tuku poznáte? Synefrín a kofeín sú garantované kombinácie, Guggulsteróny predstavujú absolútnu špičku, kyselina hydroxycitrónová (HCA) a L-Carnitín nesmie v žiadnej redukčnej (rysovacej) diéte chýbať. A teraz si predstavte, že sú všetky tieto účinné látky obsiahnuté v jed..
  33,50€ Bez DPH:27,92€
  NUTREND FAT DIRECT SHOT 20 X 60 ML
  -25 %
  Značka: NUTREND
  Fat direct spaľovač a nakopávač predstavuje jedinečné spojenie účinných látok na podporu chudnutia a fyzického výkonu. Tento pomocník pre obdobie diétneho režimu a tvrdého tréningu zabezpečuje stimuláciu organizmu, oddiali únavu a súčasne podporuje účinnosť metabolizmu tukov. Neobsahuje žiadny cukor..
  33,60€ 25,20€ Bez DPH:21,00€
  Značka: NUTREND
  Fat direct spaľovač a nakopávač predstavuje jedinečné spojenie účinných látok na podporu chudnutia a fyzického výkonu. Tento pomocník pre obdobie diétneho režimu a tvrdého tréningu zabezpečuje stimuláciu organizmu, oddiali únavu a súčasne podporuje účinnosť metabolizmu tukov. Neobsahuje žiadny cukor..
  1,50€ Bez DPH:1,25€
  Značka: NUTREND
  Vynikajúci produkt pre pravidelne a intenzívne športujúcich jedincov, ktorí kladú dôraz na vyrysovanie postavy. 3000 mg karnitínu v tekutej, ľahko vstrebateľnej formeVďaka obsahu účinných látok, medzi ktoré patrí karnitín, taurín, extrakt zo zeleného čaju a najmä kofeín, dochádza k zlepšeniu stimulá..
  1,20€ Bez DPH:1,00€
  Značka: NUTREND
  Synephrine je produkt, ktorý obsahuje v každej kapsuli 10 mg synefrínu, čo je maximálna denná povolená dávka. Synefrín je funkčnou látkou, ktorá je obsiahnutá v štandardizovanom extraktu z rastliny Citrus Aurantium. Stimuluje termogenézu (tvorbu tepla) v organizme, čím zvyšuje celkový energetický vý..
  8,00€ Bez DPH:6,67€
  Značka: NUTREX
  Lipo 6 Black od spoločnosti Nutrex bol vyvinutý po preslávení ich prvého spaľovača Nutrex Lipo 6. Lipo 6 Black sa od pôvodného produktu líši 2-krát účinnejšími látkami, ktoré obsahuje. Vylepšená formula, ktorá pôsobí rýchlejšie a samozrejme,  že aj rýchlejšie spaľuje. Je vhodný pre všetkých, kt..
  21,50€ Bez DPH:17,92€
  Zobrazené 1 až 12 z 21 (2 stránok)