Menu
Nákupný košík

  Podpora chudnutia

  Pre podporu chudnutia môžete použiť z vybranej ponuky rôzny produkt, ktorý funguje na báze prirodzeného odvodnenia organizmu a termogenézy, alebo zvýšenej syntéze bielkovín, prípadne kombinácie spaľovača tuku s odvodňovačom alebo látkou na detoxikáciu organizmu.

  Značka: AMIX
  Prípravok s obsahom rastlinných extraktov, doplnený chrómom, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.AMIX ™ CarbBlocker spoločne so zdravou diétou a cvičením znižuje ukladanie karbohydrátov a ich absorpciu. Dávkovanie:užívajte jednu kapsulu dvakrát denne, 15 minút pred vašimi hla..
  15,50€ Bez DPH:12,92€
  Značka: AMIX
  Účinná kombinácia konjugovanej linolovej kyseliny a extraktu zo zeleného čaju. Účinne zamedzuje proces ukladania tukov a súčasne napomáha telu lepšie spaľovať uložený tuk.Konjugovaná kyselina linolová je mastná kyselina, ktorú si telo nedokáže samo vyprodukovať. Nachádza sa napríklad v hovädzom a ja..
  13,50€ Bez DPH:11,25€
  Značka: AMIX
  Dieuretic Complex bol vyvinutý za účelom maximálnej definície svalového tonusu celého tela. Obsahuje komplex dieuretických látok, ktoré pomáhajú zabezpečovať odstraňovanie prebytočnej vody a podkožného tuku. Diuretic Complex vám pomôže urýchliť odbúravanie tukov s menšou fyzickou aktivitou. Obsahuje..
  13,50€ Bez DPH:11,25€
  Značka: AMIX
  Kyselina Hydroxycitrónová získaná z byliniek Garcinia Cambogia. Pomáha redukovať tvorbu tukových zásob z energie prijatej stravou. Podporuje stabilizáciu hladiny krvného cukru, čím obmedzuje chuť k jedlu.- obsiahnutý vápnik podporuje normálny energetický metabolizmus- potláča chuť do jedla- prírodný..
  11,70€ Bez DPH:9,75€
  Značka: BIOTECH USA
  Green Coffee je formula z extraktu nemletých a nepražených kávových zŕn, ktorých hlavnou účinnou zložkou je kyselina chlorogénová, ktorá stráca svoje účinky pražením. Chróm prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov a k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.Green Coffee obsahuje bezpe..
  11,50€ Bez DPH:9,58€
  MAX MUSCLE CLEANSE & LEAN 100 KPS
  -14 %
  Značka: MAX MUSCLE
  Detoxikant - Prirodzený čistič toxínov v organizme.Zníženie hmotnosti, prečistenie organizmu. Cleanse & Lean pomáha nielen pri chudnutí, ale pôsobí aj na zdravé trávenie, podporuje pravidelnosť vyprázdňovania, zlepšuje črevnú mikroflóru, činnosť črevného traktu a zároveň posilňuje imunitu.Odstrá..
  33,30€ 28,80€ Bez DPH:24,00€
  MEDPHARMA CHITOSAN 500 MG + VITAMÍN C + CHRÓM 67 TBL
  -10 %
  Značka: MEDPHARMA
  Chitosan je prírodná živočíšna vláknina s vysokými väzbovými schopnosťami, ktorá sa získava zo schránok morských kôrovcov.  Ide o nestráviteľnú látku, ktorá vďaka svojej vlastnosti viazať v hrubom čreve tuky a tým blokovať ich vstrebávanie, znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Týmto tiež znižuj..
  8,00€ 7,20€ Bez DPH:6,00€
  MEDPHARMA LECITÍN1325 MG FORTE 107 KAPSÚL
  -10 %
  Značka: MEDPHARMA
  Lecitín je prírodná látka potrebná pre správnu funkciu všetkých buniek v tele. Má tiež dôležitú úlohu pri udržiavaní zdravej pečene a nervového systému. Je považovaný za veľmi dobrý zdroj cholínu, dôležitej zložky mozgovej chemickej látkyacetylcholínu, ktorý má významnú úlohu v riadení pamäti a sval..
  7,50€ 6,74€ Bez DPH:5,62€
  NOW EGCG GREEN TEA EXTRACT 400MG 90 KAPS
  Novinka
  Značka: NOW FOODS
  Minimálne 200 mg EGCG v každej kapsuli, obsah fytonutrientov porovnateľný s 2-3 šálkami zeleného čaju, 90 kapsúl vhodných pre vegetariánov i vegánov.- ekvivalent 2-3 šálok zeleného čaju v 1 kapsulke.- obsah minimálne 200 mg EGCG v každej kapsuli.- antioxidant s osviežujúcimi a stimulačnými účinkami...
  11,90€ Bez DPH:9,92€
  Značka: NUTREX
  Vďaka osvedčeným účinným látkam dokonale podporuje spaľovanie tukov v najcitlivejších častiach tela. Prípravok umožňuje zvýšiť lipolýzu a zintenzívňuje spaľovanie kalórií počas tréningu. Gél je bez vône, je nemastný a nesfarbí oblečenie. Zoštíhľujúci gél pre použitie na pokožke, bohatý na zložky, ak..
  29,90€ Bez DPH:24,92€
  MCT Olej obsahuje triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (medium chain triglycerides - MCT), ktoré sa metabolizujú ľahšie a rýchlejšie ako bežné mastné kyseliny. Na rozdiel od ostatných tukov nepotrebujú pre svoje využitie karnitín. Pri nízkokalorických diétach je veľmi vhodné užívať 15 ml MCT Oil d..
  13,50€ Bez DPH:11,25€
  Káva obsahuje viac stoviek rastlinných zložiek, z ktorých mnohé môžu účinnosť kofeínu znižovať! Bez rušivých okolností môžeš ale svoju žiadanú dávku aplikovať čistým kofeínom. Naše kofeínové kapsule umožňujú pohodlné, presné využitie vo vysokých dávkach.Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, zos..
  6,00€ Bez DPH:5,00€
  Zobrazené 1 až 12 z 17 (2 stránok)