Menu
Nákupný košík

  Kofeín

  Kofeín je stimulant, ktorý významným spôsobom dodáva telu energiu, čím pomáha zlepšovať aktivitu, odstraňuje únavu, pomáha sústredenosti a zlepšuje náladu. Pôsobí na centrálnu nervovú sústavu, zrýchľuje tep, zvyšuje krvný tlak, odbúrava tuk, pomáha pri odvodňovaní, pomáha pri vstrebávaní cukru z krvi a uvoľňuje svalstvo. Najznámejším zdrojom kofeínu je hlavne káva, ale aj kakaovník, guarana či ženšen. 

  Značka: MYPROTEIN
  Kofeín sa vyskytuje vo viac než 60 druhoch rôznych bôbov, listov a plodov ovocia, pričom najbežnejšími zdrojmi sú kávové zrná a listy čajovníka.​Kofeín je ideálny pre každého, kto sa snaží o vyšší príjem kofeínu pred cvičením.Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne 45 - 60 minút pred cvičením. Vzhľadom..
  6,50€ Bez DPH:5,42€
  Značka: AMIX
  Kofeín v kombinácii s taurínom má silné stimulačné účinky na centrálnu nervovú sústavu. Podporuje motiváciu k výkonu a následnú koncentráciu- napomáha odstraňovať únavu- povzbudzuje fyzickú a psychickú aktivitu- urýchľuje metabolizmus tukov- zlepšuje výkonnosť, u vytrvalostných športov viac energie,..
  8,30€ Bez DPH:6,92€
  Značka: MUTANT
  Kofeín v najčistejšej možnej forme. Farmaceutický kofeín, pomáha dočasne obnoviť duševnú čulosť a bdelosť, zároveň potláča únavu alebo ospalosť. Kofeín tiež napomáha spaľovaniu tukov. Jedna tableta obsahuje 200 mg čistého kofeínu.Dávkovanie: užívajte 1 tabletu denne. Neužívajte častejšie ako 1 table..
  7,90€ Bez DPH:6,58€
  Káva obsahuje viac stoviek rastlinných zložiek, z ktorých mnohé môžu účinnosť kofeínu znižovať! Bez rušivých okolností môžeš ale svoju žiadanú dávku aplikovať čistým kofeínom. Naše kofeínové kapsule umožňujú pohodlné, presné využitie vo vysokých dávkach.Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, zos..
  6,00€ Bez DPH:5,00€
  SCITEC NUTRITION SUPER GUARANA 100 TBL
  Novinka
  Guarana je prírodným, rastlinným zdrojom kofeínu a iných účinných látok. Jej semená obsahujú kofeín, v približne dva krát takej koncentrácii než kávové bôby. Guarana obsahuje okrem kofeínu aj alkaloidovú zmes xantínu, napríklad teofilín a teobromín, a okrem toho aj iné látky. Možno v nich nájsť napr..
  8,50€ Bez DPH:7,08€
  Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)