Menu
Nákupný košík

  CLA a HCA

  CLA - ako konjugovaná kyselina linolová je omega-6 mastná kyselina. Nachádza sa v mäse a mliečnych výrobkoch. CLA zlepšuje presun glukózy z krvy do svalových buniek a tým zvyšuje jej využitie, čo je vidieť pri dlhodobom užívaní aj na zníženej váhe.

  Značka: AMIX
  Účinná kombinácia konjugovanej linolovej kyseliny a extraktu zo zeleného čaju. Účinne zamedzuje proces ukladania tukov a súčasne napomáha telu lepšie spaľovať uložený tuk.Konjugovaná kyselina linolová je mastná kyselina, ktorú si telo nedokáže samo vyprodukovať. Nachádza sa napríklad v hovädzom a ja..
  13,50€ Bez DPH:11,25€
  Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je prirodzená receptúra pre ovládanie telesnej hmotnosti. Je dokázané, že CLA pomáha znížiť množstvo telesných tukov a zväčšiť čistú svalovú hmotu. CLA znižuje schopnosť zásobovania tuku v bunkách a zabraňuje nadmernému priberaniu. Zvyčajne sa tuky dostávajú do tu..
  11,50€ Bez DPH:9,58€
  V skratke vyjadrené: HCA spomaľuje fungovanie enzýmu ATP citrát-liazu, ktorý pomáha v premenu sacharidov na tuky. Zvýši sa schopnosť organizmu spaľovať tuky a začína sa prejavovať vyrysovanosť svalov! V diétnom období je príjem kalórií znížený. Telo na tento fakt reaguje zvýšenou aktivitou spomínané..
  16,50€ Bez DPH:13,75€
  Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)