Menu
Nákupný košík

  Srvátkové hydrolyzáty

  Srvátkový hydrolyzát je proteín, ktorý má predtrávenú enzymatickú formu, aby sa čo najrýchlejšie a v čo najväčšom rozsahu dokázal vstrebať. Jeho výroba pozostáva z procesu hydrolýzy. Hydrolýza odstránením alergénov dokáže zredukovať alergické reťazce ktoré sa nachádzajú v samotnej srvátke a mliečnom proteíne. Obsahuje od 80 do 90 % bielkovín. Hydrolyzovaný srvátkový proteín je jednoznačne najkvalitnejším proteínom, jeho cena je značne vyššia. Používa sa v dojčenskej výžive, v športových doplnkoch a medicínskych výživových doplnkoch. Využíva sa hlavne na rýchle naberanie svalovej hmoty, nakoľko je najlepšie tráviteľný. Doporučuje sa užívať v období diét, naberania svalovej hmoty alebo ako rýchly zdroj bielkovín kedykoľvek počas dňa alebo pred a po tréningu.

  Značka: AONE
  Aone Nutrition Extrapep HD je rýchlo vstrebateľný hydrolyzovaný srvátkový proteín obsahujúci vysokohodnotné bioaktívne peptidy (SCWP - Short Chain Whey Peptides). Reprezentuje ideálnu voľbu všetkých športovcov, ktorí chcú urýchliť rast svalov, zvýšiť silu, maximalizovať športový výkon a podporiť reg..
  35,50€ Bez DPH:29,58€
  AONE STAMIMAX ULTRAREGENERATION 500 G
  -10 %
  Značka: AONE
  Aone Stamimax Ultra Regeneration je prémiový regeneračný prípravok na báze biologicky aktívnych srvátkových peptidov, rýchlych sacharidov a komplexe vitamínov. Je určený všetkým športovcov, ktorí potrebujú urýchliť regeneráciu po náročnom športovom výkone. Unikátne zloženie umožňuje nápoj vypiť bezp..
  32,90€ 29,61€ Bez DPH:24,68€
  Srvátková bielkovina je všeobecne považovaná za najlepší typ bielkoviny pre športové využitie. Stupeň spracovania, kvalita koncentrátov a izolátov srvátkovej bielkoviny, sa môže líšiť, bielkovinu obsahujú ale v celku, bez narušenia, avšak hydrolyzáciou dochádza k rozloženiu bielkovín na menšie časti..
  53,00€ Bez DPH:44,17€
  Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)