Menu
Nákupný košík

  Rastlinné proteíny

  Rastlinné proteíny sa vyrábajú z čisto rastlinných zdrojov bielkovín. Vyznačujú  sa svojou odlišnosťou v porovnaní s inými proteínmi tým, že obsahujú vysoké percento esenciálnych aminokyselín, ktoré si telo nedokáže samo vyprodukovať. Ku kompletným proteínom s obsahom všetkých 9 esenciálnych aminokyselín patrí iba pohánka, quinoa, chia semienka, sója a konope. Ostatné proteíny na rastlinnej báze nie sú kompletné. Preto rôzny výrobcovia ponúkajú rôzne variańty viaczložkových rastlinných proteínov, aby sa rastlinné bielkoviny mohli dopĺňať za účelom vyrovnaného aminokyselinového profilu. Sú vhodné pre vegetariánov, vegánov a ľudí s laktózovou intoleranciou. Podporujú rast svalovej hmoty a zdravie kostí. Sójový proteín, hrachový proteín, konopný proteín, ryžový proteín a viaczložkové rastlinné proteíny patria medzi špičku rastlinných proteínov. Sú plné minerálov, vitamínov, antioxidantov, vlákniny a iných zdraviu prospešných látok. Dobre sa rozpúšťajú a sú vhodné na užívanie kedykoľvek počas dňa.

  Peak Performance Vegan Protein Isolate je lahodný viaczložkový rastlinný proteín vhodný pre vegetariánov, vegánov ako aj ľudí s intoleranciou na živočíšne bielkoviny. Podporuje rast svalov, zlepšuje regeneráciu a prispieva k zdraviu kostí. Na jednu dávku obsahuje až 22,8 g proteínu z dvoch n..
  13,50€ Bez DPH:11,25€
  Značka: BIOTECH USA
  BioTech USA Vegan Protein je lahodný hrachovo-ryžový proteín obohatený o aminokyseliny (L-glutamín a L-arginín) a extrakty z rastlín (quinoa, acai, goji). Je určený pre vegetariánov a vegánov, ako aj pre ľudí s intoleranciu na laktózu, či mliečne výrobky. Vegan Protein má vysoký obsah bielkovín na d..
  13,50€ Bez DPH:11,25€
  Značka: KOMPAVA
  Rastlinný proteín so 60 % obsahom bielkovín, zložený z 3 druhov rastlinných proteínov – hrachový, konopný a ryžový. Vegan Protein je obohatený o rastlinné aminokyseliny BCAA, vďaka čomu dotvárajú kompletný aminoprofil a jedinečnosť produktu. Navyše obsahuje vitamíny skupiny B (vrátane vitamínu B12) ..
  20,80€ Bez DPH:17,33€
  Značka: NUTREND
  Nutrend Delicious Vegan Protein je lahodný nutrične vyvážený rastlinný proteín vyrobený z 4 vybraných zdrojov bielkovín (hrachový, cícerový, konopný a tekvicový). Delicious Vegan Protein predstavuje komplexný zdroj plnohodnotných proteínov s vyváženým aminokyselinovým profilom. Navyše je obohatený o..
  18,50€ Bez DPH:15,42€
  Značka: NUTREND
  Nutrend Delicious Vegan Protein je lahodný nutrične vyvážený rastlinný proteín vyrobený z 4 vybraných zdrojov bielkovín (hrachový, cícerový, konopný a tekvicový). Delicious Vegan Protein predstavuje komplexný zdroj plnohodnotných proteínov s vyváženým aminokyselinovým profilom. Navyše je obo..
  17,90€ Bez DPH:14,92€
  Značka: NUTREND
  Nutrend Delicious Vegan Protein je lahodný nutrične vyvážený rastlinný proteín vyrobený z 4 vybraných zdrojov bielkovín (hrachový, cícerový, konopný a tekvicový). Delicious Vegan Protein predstavuje komplexný zdroj plnohodnotných proteínov s vyváženým aminokyselinovým profilom. Navyše je obohatený o..
  7,00€ Bez DPH:5,83€
  SAN RAWFUSION 450 G
  Novinka
  Značka: SAN
  Doprajte si exkluzívny mix izolovaných bielkovín, hnedej ryže a artičokového bielkovinového koncentrátu a EFA bohaté na slnečnicový olej, ktorý ponúka vzorec, ktorý je vhodný pre vegánov a samozrejme aj pre nie-vegánov. V skutočnosti s viac ako 4,5 gramami glutamínu na porciu a vysokým obsahom amino..
  18,00€ Bez DPH:15,00€
  Hrachová bielkovina patrí čo sa týka nutričných hodnôt, medzi najlepšie bielkoviny rastlinného pôvodu. Vynikajúcim obsahom glutamínu, lyzínu a BCAA je podobný srvátkovej bielkovine, z pohľadu obsahu arginínu je omnoho lepší než srvátková bielkovina. Pomer trávenia hrachovej bielkoviny je veľmi veľký..
  22,00€ Bez DPH:18,33€
  SOY PRO je izolát z geneticky neupravenej sóje, ktorý je extrahovaný pomocou vody. Odporúčame ako alternatívny zdroj proteínov pre vegetariánov a pre ľudí trpiacich laktózovou intoleranciou. Poskytuje kvalitný zdroj bielkovín za prijateľnú cenu. Sójový izolát je vysoko koncentrovaný, kvalitný zdroj ..
  16,20€ Bez DPH:13,50€
  Značka: WEIDER
  Tento proteín pre vegánov sa vďaka svojmu vynikajúcemu zloženiu aminokyselín radí medzi tie najlepšie rastlinné proteíny. Jeho bielkovinové zloženie (hrachová a ryžová bielkovina) je optimálne navrhnuté tak, aby poskytlo aminokyselinové spektrum a nutričnú hodnotu porovnateľnú srvátkovému či inému ž..
  22,00€ Bez DPH:18,33€
  Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)