Menu
Nákupný košík

  Náhrada stravy

  Náhrada stravy je špeciálne vyvinutá zmes bielkovín s vysokoenergetickou nutričnou výživou obsahujúcou rôzne kombinácie sacharidov, cukrov, proteínov, vitamínov, minerálov, tráviacich enzýmov a vlákniny. Sú vyrábané technológiami a dokážu vám nahradiť ktorékoľvek jedlo počas dňa. Ľudom ktorí trpia nízkokalorickým deficitom, podvíživou alebo nemajú pĺnohodnotú stravu, sú odporúčané práve náhrady stravy. Je vhodné užívať aj pri naberaní svalovej hmoty, na regeneráciu po športovej či fyzickej aktivite, alebo doplnenie kalórií.

  Značka: AMIX
  Shake4 Fit & Slim je veľmi populárny prípravok, určený pre jednoduchú prípravu chutného kokteilu ľahko stráviteľného, ktorý je špeciálne navrhnutý firmou Amix. Shake4 Fit & Slim JE nutrične vyvážený, ľahko použiteľný prípravok, ideálny pre zaradenie do vášho jedálnička, ideálne ako Svačina m..
  22,00€ Bez DPH:18,33€
  Značka: BIOTECH USA
  Jedna porcia Ultra Losszmiešaná s vodou obsahuje iba 98 kalórií, takže 2 kokteily počasdňa ako náhrada jedla poskytujú minimálny kalorický príjem.Vláknina vám pomáha naplniť žalúdok bez ďalších dodatočnýchkalórií. Ultra Loss obsahuje množstvo dôležitých vitamínov aminerálov, ktoré podporujú zdravú v..
  14,40€ Bez DPH:12,00€
  EXTRIFIT PROTEIN BREAK 900 G
  Novinka
  Značka: EXTRIFIT
  Plnohodnotné vysokoproteínové jedlo ( 25 g bielkovín v jedinej porcii ) Protein Break. je určený k príprave ideálnych  raňajok či desiatej  s komplexným nutričným zložením a optimálnym zastúpením živín.Tento produkt je v športovej a funkčnej strave absolútne ojedinelý a unikátny. Kombináci..
  17,16€ Bez DPH:14,30€
  Značka: NUTREND
  Nutrend Protein Porridge je lahodná bezlepková proteínová ovsená kaša bohatá na dôležité živiny, ktorá sa vyznačuje ľahkou a rýchlou stráviteľnosťou. Obsahuje unikátnu zmes vlákniny, chia semienok, minerálov a vitamínov (hlavne vitamín D a vitamín K) a taktiež v nej nájdete vysoké množstvo vápnika. ..
  5,40€ Bez DPH:4,50€
  NUTREND PROTEIN PUDDING 5x40 G
  Novinka
  Značka: NUTREND
  Protein pudding je vhodný do jedálnička športovcov, ktorí potrebujú doplniť bielkoviny, alebo pre všetkých, ktorí chcú spestriť jedálniček a v rámci zdravého životného štýlu dodržiavajú pravidelnú stravu. Tento lahodný pudingový krém si môžete dopriať bez výčitiek aj ako náhradu za dezert.Obsahuje p..
  7,00€ Bez DPH:5,83€
  Je načase myslieť na palacinky tak, ako na jeden z prvkov fitness stravy! Palacinky neboli v kruhu športovcov doteraz veľmi populárne, pretože boli považované za žalúdočné bomby plné sacharidov. Náš chutný PROTEIN PANCAKE bol vyvinutý na to, aby podporoval potreby vyššieho príjmu bielkovín u športov..
  18,50€ Bez DPH:15,42€
  Značka: WEIDER
  Weider Proteín Cookie je nielen chutné občerstvenie, je to tiež mimoriadny zdroj rastlinných bielkovín. Bohatý na živiny, sacharidy a bielkoviny. Weider Protein Cookie je chutný koláčik pre rast a obnovu svalov. Na dosiahnutie anabolického stavu musí byť naša strava hyperenergetická a hyperproteická..
  2,30€ Bez DPH:1,92€
  Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)