Menu
Nákupný košík

  Pre zdravie

  Pre zdravie

  REFLEX COLOSTRUM 100 KAPSLÍ
  -24 %
  Kolostrum, ktorému sa tiež hovorí prvé mlieko je jednou z najstarších a najvýnimočnejších potravín, ktorú nájdeme v prírode. Je staré ako samotné materstvo, pretože kolostrum je mlieko akéhokoľvek cicavca v prvých 24 hodinách po narodení. Táto účinná substancia, ktorá je prítomná v prvom mlieku sa n..
  16,90€ 12,90€ Bez DPH:10,75€
  Značka: AMIX
  Prípravok s obsahom rastlinných extraktov, doplnený chrómom, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.AMIX ™ CarbBlocker spoločne so zdravou diétou a cvičením znižuje ukladanie karbohydrátov a ich absorpciu. Dávkovanie:užívajte jednu kapsulu dvakrát denne, 15 minút pred vašimi hla..
  15,50€ Bez DPH:12,92€
  Značka: AMIX
  EnzymEx ® Multi obsahuje široké spektrum dôležitých enzýmov potrebných pre trávenie a vstrebávanie všetkých hlavných živín (bielkovín, sacharidov a tukov). Enzýmy v tomto komplexe sú mikrobiálneho pôvodu (amyláza, celulázu, laktáza, lipáza, bakteriálne neutrálna proteáza). Tento výrobok je jednoduch..
  12,90€ Bez DPH:10,75€
  Značka: BIOTECH USA
  BioTech USA Ashwagandha je výživový doplnok s obsahom extraktu z koreňa Ashwagandhy. Ashwagandha je rastlina pôvodom z juhovýchodnej Ázie, ktorá sa používa ako starodávny adaptogén v mnohých tradičných medicínach. Hoci nie je odrodou ženšenu, často je označovaná ako indický ženšen. ..
  9,90€ Bez DPH:8,25€
  Značka: BIOTECH USA
  Spirulina je druh siníc (riasy) vhodný na ľudskú konzumáciu. Je jedným z najstarších živých organizmov na Zemi a používali ho už aj Aztékovia ako prístupný zdroj potravy. Spirulina je ešte stále v mnohých kultúrach súčasťou pravidelnej stravy. Spirulina obsahuje vitamíny, minerálne soli, bielkoviny ..
  6,00€ Bez DPH:5,00€
  KOMPAVA CÉ VITAMÍN V PRÁŠKU 250 G
  -31 %
  Značka: KOMPAVA
  Vitamín C je známy aj ako kyselina askorbová, ktorá ovplyvňuje normálny priebeh biochemických reakcií v tele. Pomáha pri detoxikácii pečene, tvorbe kolagénu, vstrebávaní železa, metabolizme tukov či podpore imunity. Zároveň znižuje oxidačný stres, ktorý je jedným z dôležitých faktorov poškodzovania ..
  8,50€ 5,90€ Bez DPH:4,92€
  Značka: KOMPAVA
  Nattokinase Plus obsahuje proteolytický enzým nattokinázu, ktorá môže napomáhať čisteniu krvi od nadmerného množstva fibrínu, ktorý zahusťuje krv a vytvára krvné zrazeniny. Fibrín je nerozpustný proteín vytvorený pri konečnej fáze zrážania krvi. V pavučine vytvorenej z fibrínu sa zachytávajú krvné b..
  52,50€ Bez DPH:43,75€
  Značka: KOMPAVA
  Hlavnými účinnými látkami Yucca Schidigera sú vo vode rozpustné stearánové a vo vode nerozpustné terpénové saponíny. Ich pôsobenie je fyzikálne. V ľudskom organizme sa menia na sapogenín, ktorý pôsobí ako mydlo. Sapogenín spôsobuje zníženie povrchového napätia buniek tkanív na všetkých plochách v or..
  15,30€ Bez DPH:12,75€
  MEDPHARMA CESNAK 107 KAPSLÍ
  -11 %
  Značka: MEDPHARMA
  Cibuľovitá vytrvalá rastlina s charakteristickou arómou. Odporúča sa dlhodobé užívanie cesnaku v surovom stave alebo v kapsulách.Cesnak je vytrvalá rastlina obsahujúca viazané silice, vitamíny, minerály a iné látky. Rastlina v sebe hromadí tiež veľké množstvo jódu. Najväčšie množstvo účinných látok ..
  3,50€ 3,12€ Bez DPH:2,60€
  MEDPHARMA CHITOSAN 500 MG + VITAMÍN C + CHRÓM 67 TBL
  -10 %
  Značka: MEDPHARMA
  Chitosan je prírodná živočíšna vláknina s vysokými väzbovými schopnosťami, ktorá sa získava zo schránok morských kôrovcov.  Ide o nestráviteľnú látku, ktorá vďaka svojej vlastnosti viazať v hrubom čreve tuky a tým blokovať ich vstrebávanie, znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Týmto tiež znižuj..
  8,00€ 7,20€ Bez DPH:6,00€
  MEDPHARMA GINKGO BILOBA + GUARANA 67 TBL
  -10 %
  Značka: MEDPHARMA
  Ginkgo biloba ( ginko dvojlaločné ) je strom, z ktorého listov sa získava výťažok s obsahom flavonoidov, organických kyselín, fenolových látok, ktoré tradičná čínska medicína využíva už 5000 rokov.prispieva k duševnej rovnováhe. Guarana podporuje prekrvenie, čím priaznivo pôsobí aj na výkon mozgu a ..
  6,50€ 5,88€ Bez DPH:4,90€
  MEDPHARMA LECITÍN1325 MG FORTE 107 KAPSÚL
  -10 %
  Značka: MEDPHARMA
  Lecitín je prírodná látka potrebná pre správnu funkciu všetkých buniek v tele. Má tiež dôležitú úlohu pri udržiavaní zdravej pečene a nervového systému. Je považovaný za veľmi dobrý zdroj cholínu, dôležitej zložky mozgovej chemickej látkyacetylcholínu, ktorý má významnú úlohu v riadení pamäti a sval..
  7,50€ 6,74€ Bez DPH:5,62€
  Zobrazené 1 až 12 z 25 (3 stránok)