Menu
Nákupný košík

  Imunita

  Imunita

  REFLEX COLOSTRUM 100 KAPSLÍ
  -24 %
  Kolostrum, ktorému sa tiež hovorí prvé mlieko je jednou z najstarších a najvýnimočnejších potravín, ktorú nájdeme v prírode. Je staré ako samotné materstvo, pretože kolostrum je mlieko akéhokoľvek cicavca v prvých 24 hodinách po narodení. Táto účinná substancia, ktorá je prítomná v prvom mlieku sa n..
  16,90€ 12,90€ Bez DPH:10,75€
  KOMPAVA CÉ VITAMÍN V PRÁŠKU 250 G
  -31 %
  Značka: KOMPAVA
  Vitamín C je známy aj ako kyselina askorbová, ktorá ovplyvňuje normálny priebeh biochemických reakcií v tele. Pomáha pri detoxikácii pečene, tvorbe kolagénu, vstrebávaní železa, metabolizme tukov či podpore imunity. Zároveň znižuje oxidačný stres, ktorý je jedným z dôležitých faktorov poškodzovania ..
  8,50€ 5,90€ Bez DPH:4,92€
  Značka: KOMPAVA
  Nattokinase Plus obsahuje proteolytický enzým nattokinázu, ktorá môže napomáhať čisteniu krvi od nadmerného množstva fibrínu, ktorý zahusťuje krv a vytvára krvné zrazeniny. Fibrín je nerozpustný proteín vytvorený pri konečnej fáze zrážania krvi. V pavučine vytvorenej z fibrínu sa zachytávajú krvné b..
  52,50€ Bez DPH:43,75€
  MEDPHARMA CESNAK 107 KAPSLÍ
  -11 %
  Značka: MEDPHARMA
  Cibuľovitá vytrvalá rastlina s charakteristickou arómou. Odporúča sa dlhodobé užívanie cesnaku v surovom stave alebo v kapsulách.Cesnak je vytrvalá rastlina obsahujúca viazané silice, vitamíny, minerály a iné látky. Rastlina v sebe hromadí tiež veľké množstvo jódu. Najväčšie množstvo účinných látok ..
  3,50€ 3,12€ Bez DPH:2,60€
  MEDPHARMA VITAMIN D3 2000 IU 107 TOBOLIEK
  -11 %
  Značka: MEDPHARMA
  Vitamín D3 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov, napomáha k udržaniu správneho fungovania svalov. Prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu v organizme.Dávkovanie:1 kapsula 1×denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa..
  7,00€ 6,24€ Bez DPH:5,20€
  MEDPHARMA ZINOK GLUKONAN 25 MG FORTE 107 TABLIET
  -9 %
  Značka: MEDPHARMA
  Zinok V ORGANICKEJ FORME  prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky, k normálnej plodnosti a reprodukcii. Prispieva tiež k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k normálnej funkcii imunitného systému.- podporuje imunitný systém- podieľa sa na metabolizme makroživín, mastných kys..
  5,70€ 5,16€ Bez DPH:4,30€
  Značka: NOW FOODS
  Vitamín D je známy ako vitamín rozpustný v tukoch, ale v skutočnosti je to skupina secosteroidov rozpustných v tukoch, z ktorých dva sú pre človeka dôležité, ergokalciferol a cholekalciferol. V ľudskom tele sa cholekalciferol môže syntetizovať z cholesterolu v pokožke vystavenej slnečnému žiareniu, ..
  7,00€ Bez DPH:5,83€
  Značka: NOW FOODS
  Now kombinuje dve živiny, ktoré sú podrobne preskúmané pre ich účinok a ktoré prispievajú k zdraviu kostí, zubov a kardiovaskulárneho systému. Vitamín D3 podporuje transport a absorpciu vápnika.  Posledné štúdie naznačujú, že vitamín D3 môže hrať úlohu pri správnom pôsobení inzulínu a metaboliz..
  8,50€ Bez DPH:7,08€
  Reflex Nexgen® Sports Multivitamin je multivitamínový komplex vyrábaný najpokročilejšími technológiami v laboratóriách s farmaceutickou kvalitou určený všetkým ľuďom pre podporu celkového zdravia. Obsahuje najdôležitejšie minerály, vitamíny a látky, ktoré prispievajú k udržaniu f..
  7,40€ Bez DPH:6,17€
  Omega 3 obsahuje esenciálne mastné kyseliny EPA a DHA, dve mastné kyseliny, ktoré podporujú a udržiavajú zdravie vášho kardiovaskulárneho systému. Omega-3 mastné kyseliny sú považované za dobre tuky, dôležite pre bunkové, srdcové a metabolické zdravie. Omega 3 kapsule sú zárukou, že dostanete účinné..
  9,60€ Bez DPH:8,00€
  Stopový prvok selén má antioxidačné účinky, ktoré podporujú imunitný systém a pomáhajú pri predchádzaní chorôb. Strava chudobná na mikroživiny, ako aj zvýšená fyzická aktivita, zvyšuje potrebu doplnenia selénu! Selén je zložkou enzýmov, ktoré zabezpečia antioxidačnú ochranu buniek.Selén je pre ľudí ..
  5,50€ Bez DPH:4,58€
  Zinok je minerál, ktorý sa podieľa na tisícoch telesných funkcí, od rastu buniek k produkcii testosterónu u mužov, cez aktivitu enzýmov až k optimálnej imunitnej funkcii. Je jediný kov, ktorý sa objavuje vo všetkých triedach enzýmu. Zinok pomáha urýchliť hojenie po úraze a tiež môže byť súčasťou úči..
  5,50€ Bez DPH:4,58€
  Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)