Menu
Nákupný košík

Vážení zákazníci, výdajňa / predajňa Sportfood v Auparku je otvorená Po - Ne od 10:00 do 21:00

  Antioxidanty

  Antioxidanty

  Beta karotén je zlúčenina s antioxidačným účinkom, ako provitamín vitamínu A, podporuje imunitný systém a hrá dôležitú úlohu vo fyziológii zraku. Beta karotén je prekurzorom retinalu, ktorý je najdôležitejším komponentom molekulárneho aparátu zodpovedajúceho za citlivosť sietnice.Je nevyhnutný pre č..
  7,30€ Bez DPH:6,08€
  Značka: BIOTECH USA
  BioTech USA Fenugreek je výživový doplnok s obsahom extraktu zo semien senovky gréckej. Fenugreek (senovka grécka) je rastlina pôvodom zo Stredomoria a západnej Ázie, ktorá je obľúbená v čínskej, gréckej, egyptskej a indickej medicíne. Vďaka svojej univerzálnosti a sladkej chuti je ob..
  12,90€ Bez DPH:10,75€
  Značka: BIOTECH USA
  Spirulina je druh siníc (riasy) vhodný na ľudskú konzumáciu. Je jedným z najstarších živých organizmov na Zemi a používali ho už aj Aztékovia ako prístupný zdroj potravy. Spirulina je ešte stále v mnohých kultúrach súčasťou pravidelnej stravy. Spirulina obsahuje vitamíny, minerálne soli, bielkoviny ..
  8,90€ Bez DPH:7,42€
  KOMPAVA CÉ VITAMÍN V PRÁŠKU 250 G
  -40 %
  Značka: KOMPAVA
  Vitamín C je známy aj ako kyselina askorbová, ktorá ovplyvňuje normálny priebeh biochemických reakcií v tele. Pomáha pri detoxikácii pečene, tvorbe kolagénu, vstrebávaní železa, metabolizme tukov či podpore imunity. Zároveň znižuje oxidačný stres, ktorý je jedným z dôležitých faktorov poškodzovania ..
  9,90€ 5,90€ Bez DPH:4,92€
  Značka: KOMPAVA
  Nattokinase Plus obsahuje proteolytický enzým nattokinázu, ktorá môže napomáhať čisteniu krvi od nadmerného množstva fibrínu, ktorý zahusťuje krv a vytvára krvné zrazeniny. Fibrín je nerozpustný proteín vytvorený pri konečnej fáze zrážania krvi. V pavučine vytvorenej z fibrínu sa zachytávajú krvné b..
  53,90€ Bez DPH:44,92€
  MAX MUSCLE CLEANSE & LEAN 100 KPS
  -29 %
  Značka: MAX MUSCLE
  Detoxikant - Prirodzený čistič toxínov v organizme.Zníženie hmotnosti, prečistenie organizmu. Cleanse & Lean pomáha nielen pri chudnutí, ale pôsobí aj na zdravé trávenie, podporuje pravidelnosť vyprázdňovania, zlepšuje črevnú mikroflóru, činnosť črevného traktu a zároveň posilňuje imunitu.Odstrá..
  33,90€ 24,00€ Bez DPH:20,00€
  NOW EGCG GREEN TEA EXTRACT 400MG 90 KAPS
  Novinka -36 %
  Značka: NOW FOODS
  Minimálne 200 mg EGCG v každej kapsuli, obsah fytonutrientov porovnateľný s 2-3 šálkami zeleného čaju, 90 kapsúl vhodných pre vegetariánov i vegánov.- ekvivalent 2-3 šálok zeleného čaju v 1 kapsulke.- obsah minimálne 200 mg EGCG v každej kapsuli.- antioxidant s osviežujúcimi a stimulačnými účinkami...
  14,90€ 9,48€ Bez DPH:7,90€
  Značka: NOW FOODS
  Now Green Tea je extrakt zo zeleného čaju, obsahuje množstvo bioaktívnych látok vrátane polyfenolov a katechínov, o ktorých je známe, že majú mnohé vlastnosti podporujúce zdravie. Zistilo sa, že tieto zlúčeniny pomáhajú chrániť pred oxidačným stresom a môžu tiež pomáhajú udržiavať zdravú odpoveď na ..
  12,50€ Bez DPH:10,42€
  Scitec Nutrition ALA Kyselina alfa-lipoová je účinnou látkou produktu ALA. Je to univerzálny antioxidant, ktorý chráni bunky pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov. Kyselina lipoová dokáže posilniť účinky iných antioxidantov. Je regulátorom hladiny glukózy v krvi, preto sa odporúča jej užitie poč..
  15,00€ Bez DPH:12,50€
  Stopový prvok selén má antioxidačné účinky, ktoré podporujú imunitný systém a pomáhajú pri predchádzaní chorôb. Strava chudobná na mikroživiny, ako aj zvýšená fyzická aktivita, zvyšuje potrebu doplnenia selénu! Selén je zložkou enzýmov, ktoré zabezpečia antioxidačnú ochranu buniek.Selén je pre ľudí ..
  7,60€ Bez DPH:6,33€
  VIRIDIAN CO-ENZYM Q10 WITH MCT 100 MG 30 KAPS
  Novinka
  Značka: VIRIDIAN
  Koenzým Q10 je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v mitochondriách, energetických centrách buniek. V týchto centrách vznikajú molekuly energie. MCT je označenie pre triglyceridy so stredne dlhým reťazcom ( získané z kokosového oleja ), ktoré koenzýmu pomáhajú sa vstrebať.Produkt je vhodný pre všet..
  27,50€ Bez DPH:22,92€
  Viridian Milk Thistle 90 Kapsúl ( Pestrec Mariánsky )
  Novinka
  Značka: VIRIDIAN
   Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:- Pečeň- Detoxikáciu- Regeneráciu- svojou čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher- všetky zložky sú 100% aktívne- použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom "voľného" prášku (značka ..
  19,50€ Bez DPH:16,25€
  Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)