Menu
Nákupný košík

  Antioxidanty

  Antioxidanty

  Beta karotén je zlúčenina s antioxidačným účinkom, ako provitamín vitamínu A, podporuje imunitný systém a hrá dôležitú úlohu vo fyziológii zraku. Beta karotén je prekurzorom retinalu, ktorý je najdôležitejším komponentom molekulárneho aparátu zodpovedajúceho za citlivosť sietnice.Je nevyhnutný pre č..
  5,70€ Bez DPH:4,75€
  Značka: BIOTECH USA
  Biotech Koenzým Q10 pre zachovanie mladosti a podporu funkcií srdcovo-cievneho systému. Q10 Coenzyme má antioxidačné účinky a pomáha zabrániť poškodeniu buniek vplyvom voľných radikálov, čo môžu spôsobiť intenzívne zaťaženie alebo proces tvorby energie. Posilňuje funkčnosť srdca a imunitný systém. S..
  9,90€ Bez DPH:8,25€
  Značka: BIOTECH USA
  BioTech USA Fenugreek je výživový doplnok s obsahom extraktu zo semien senovky gréckej. Fenugreek (senovka grécka) je rastlina pôvodom zo Stredomoria a západnej Ázie, ktorá je obľúbená v čínskej, gréckej, egyptskej a indickej medicíne. Vďaka svojej univerzálnosti a sladkej chuti je ob..
  10,90€ Bez DPH:9,08€
  Značka: BIOTECH USA
  Spirulina je druh siníc (riasy) vhodný na ľudskú konzumáciu. Je jedným z najstarších živých organizmov na Zemi a používali ho už aj Aztékovia ako prístupný zdroj potravy. Spirulina je ešte stále v mnohých kultúrach súčasťou pravidelnej stravy. Spirulina obsahuje vitamíny, minerálne soli, bielkoviny ..
  6,00€ Bez DPH:5,00€
  KOMPAVA CÉ VITAMÍN V PRÁŠKU 250 G
  -16 %
  Značka: KOMPAVA
  Vitamín C je známy aj ako kyselina askorbová, ktorá ovplyvňuje normálny priebeh biochemických reakcií v tele. Pomáha pri detoxikácii pečene, tvorbe kolagénu, vstrebávaní železa, metabolizme tukov či podpore imunity. Zároveň znižuje oxidačný stres, ktorý je jedným z dôležitých faktorov poškodzovania ..
  7,00€ 5,90€ Bez DPH:4,92€
  Značka: KOMPAVA
  Nattokinase Plus obsahuje proteolytický enzým nattokinázu, ktorá môže napomáhať čisteniu krvi od nadmerného množstva fibrínu, ktorý zahusťuje krv a vytvára krvné zrazeniny. Fibrín je nerozpustný proteín vytvorený pri konečnej fáze zrážania krvi. V pavučine vytvorenej z fibrínu sa zachytávajú krvné b..
  47,00€ Bez DPH:39,17€
  MAX MUSCLE CLEANSE & LEAN 100 KPS
  -14 %
  Značka: MAX MUSCLE
  Detoxikant - Prirodzený čistič toxínov v organizme.Zníženie hmotnosti, prečistenie organizmu. Cleanse & Lean pomáha nielen pri chudnutí, ale pôsobí aj na zdravé trávenie, podporuje pravidelnosť vyprázdňovania, zlepšuje črevnú mikroflóru, činnosť črevného traktu a zároveň posilňuje imunitu.Odstrá..
  33,30€ 28,80€ Bez DPH:24,00€
  Značka: MEDPHARMA
  Zelený čaj obsahuje vo veľkej miere polyfenoly - dôležité antioxidanty, ktoré spolu s ďalšími (vitamín E, selén, ...) obsiahnutými v tomto prípravku chránia náš organizmus pred pôsobením škodlivých voľných radikálov. Užívanie zeleného čaju je dobrou investíciou do krásy a sviežosti pokožky. Vitamín ..
  5,70€ Bez DPH:4,75€
  NOW EGCG GREEN TEA EXTRACT 400MG 90 KAPS
  Novinka
  Značka: NOW FOODS
  Minimálne 200 mg EGCG v každej kapsuli, obsah fytonutrientov porovnateľný s 2-3 šálkami zeleného čaju, 90 kapsúl vhodných pre vegetariánov i vegánov.- ekvivalent 2-3 šálok zeleného čaju v 1 kapsulke.- obsah minimálne 200 mg EGCG v každej kapsuli.- antioxidant s osviežujúcimi a stimulačnými účinkami...
  11,90€ Bez DPH:9,92€
  Značka: NOW FOODS
  Now Green Tea je extrakt zo zeleného čaju, obsahuje množstvo bioaktívnych látok vrátane polyfenolov a katechínov, o ktorých je známe, že majú mnohé vlastnosti podporujúce zdravie. Zistilo sa, že tieto zlúčeniny pomáhajú chrániť pred oxidačným stresom a môžu tiež pomáhajú udržiavať zdravú odpoveď na ..
  8,60€ Bez DPH:7,17€
  Peak Resveratrol je silný antioxidant, ktorý dokáže zničiť voľné radikály. Prekonáva aj staré známe antioxidanty - vitamíny C, E a betakarotén. Má päťnásobne vyšší antioxidačný účinok ako betakarotén, dvadsaťkrát vyššia ako vitamín C a päťdesiatkrát silnejší ako vitamín E. Chráni cievy pred tukovými..
  16,90€ Bez DPH:14,08€
  Scitec Nutrition ALA Kyselina alfa-lipoová je účinnou látkou produktu ALA. Je to univerzálny antioxidant, ktorý chráni bunky pred škodlivými vplyvmi voľných radikálov. Kyselina lipoová dokáže posilniť účinky iných antioxidantov. Je regulátorom hladiny glukózy v krvi, preto sa odporúča jej užitie poč..
  11,90€ Bez DPH:9,92€
  Zobrazené 1 až 12 z 16 (2 stránok)