Menu
Nákupný košík

  Adaptogény

  Adaptogény

  Značka: BIOTECH USA
  BioTech USA Ashwagandha je výživový doplnok s obsahom extraktu z koreňa Ashwagandhy. Ashwagandha je rastlina pôvodom z juhovýchodnej Ázie, ktorá sa používa ako starodávny adaptogén v mnohých tradičných medicínach. Hoci nie je odrodou ženšenu, často je označovaná ako indický ženšen. ..
  9,90€ Bez DPH:8,25€
  Značka: NOW FOODS
  GABA ( kyselina gama-aminomaslová ) je neproteínová aminokyselina, ktorá funguje ako neurotransmiter v ľudskom mozgu. GABA sa prirodzene produkuje v tele a jeho prítomnosť v centrálnom nervovom systéme môže napomáhať relaxáciu a zmierňovať nervové napätie.- Pri užívaní GABA dochádza k stimulácii ras..
  12,90€ Bez DPH:10,75€
  Značka: NOW FOODS
  Kyselina gama-aminomaslová, skrátene GABA, je neproteínová aminokyselina, ktorá funguje ako neurotransmiter v ľudskom mozgu. Jej hlavnou funkciou je regulácia aktivity neurónov. Zmierňuje nervové i svalového napätie. Má tlmivý účinok, upokojuje a chráni neuróny pred poškodením. Je spojená s relaxáci..
  18,00€ Bez DPH:15,00€
  Značka: NOW FOODS
  L-theanín je aminokyselina, ktorú nájdeme v zelenom alebo čiernom čaji. Vysoké hladiny stresu sa spájajú s problémami so spánkom, srdcovými problémami a množstvom ďalších zdravotných ťažkostí. L-theanín bojuje proti stresu tým, že pomáha mozgu relaxovať. Pomáha zvýšiť produkciu "hormónov šťastia" (d..
  16,70€ Bez DPH:13,92€
  Značka: VEMOHERB
  Štandardizovaný extrakt účinného adaptogénu Rhodiola rosea s obsahom 3% rosavinu a 1% salidrosidov. Pre zlepšenie výkonnosti, vnímanie a cirkuláciu krvi. Vyrobené a kontrolované v súlade s normami ISO9001 / HACCP.- pozitívne ovplyvňuje vnímanie- pre zlepšenie výkonnosti- podporuje cirkuláciu krviDáv..
  16,50€ Bez DPH:13,75€
  Viridian Ashwagandha Extract 60 kapslí Organic ( Indický ženšen )
  Novinka
  Značka: VIRIDIAN
  Ashwaganda čiže Indický ženšen je bylina široko používaná v ajurvédskej medicíne, kde je využívaná ako celkové tonikum, zdroj energie a antioxidant. Možno odporučiť každému, kto sa orientuje na komplexnú podporu. Produkt je pre posilnenie celkového účinku obohatený aj o prášok zo sibírskeho ženšenu...
  19,90€ Bez DPH:16,58€
  Viridian Milk Thistle 90 Kapsúl ( Pestrec Mariánsky )
  Novinka
  Značka: VIRIDIAN
   Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:- Pečeň- Detoxikáciu- Regeneráciu- svojou čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher- všetky zložky sú 100% aktívne- použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom "voľného" prášku (značka ..
  19,90€ Bez DPH:16,58€
  Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)