Menu
Nákupný košík

  Ostatné doplnky výživy

  Ostatné doplnky výživy

  Beta karotén je zlúčenina s antioxidačným účinkom, ako provitamín vitamínu A, podporuje imunitný systém a hrá dôležitú úlohu vo fyziológii zraku. Beta karotén je prekurzorom retinalu, ktorý je najdôležitejším komponentom molekulárneho aparátu zodpovedajúceho za citlivosť sietnice.Je nevyhnutný pre č..
  5,70€ Bez DPH:4,75€
  AMIX INOSINE 100 KAPSÚL
  -10 %
  Značka: AMIX
  Amix Inosine je látka telu vlastná a jeho chemická štruktúra je príbuzná adenozínu, ktorý je súčasťou adenosintrifosfátu (ATP) - energetického zdroja pri každej svalovej práci. Napomáha zvýšenie zásobovanie svalov kyslíkom. Vďaka tomu podporuje efektívnejšiu svalovú činnosť. Napomáha znižovaniu tvor..
  12,00€ 10,80€ Bez DPH:9,00€
  Značka: BIOTECH USA
  Biotech Koenzým Q10 pre zachovanie mladosti a podporu funkcií srdcovo-cievneho systému. Q10 Coenzyme má antioxidačné účinky a pomáha zabrániť poškodeniu buniek vplyvom voľných radikálov, čo môžu spôsobiť intenzívne zaťaženie alebo proces tvorby energie. Posilňuje funkčnosť srdca a imunitný systém. S..
  9,90€ Bez DPH:8,25€
  Značka: BIOTECH USA
  Zmes vlákniny BioTechUSA Fiber Mix obsahuje obľúbené zdroje vlákniny, ako napríklad psyllium alebo glukomanán, známy tiež ako extrakt zo zmijovca konjakového. Psyllium, ktoré je skvelým zdrojom vo vode rozpustnej vlákniny, sa často používa na želírovanie alebo zahusťovanie, dokáže totiž mimoriadne e..
  21,50€ Bez DPH:17,92€
  Značka: BIOTECH USA
  Nemusíte sa vzdať výborných chutí ani v tom prípade, ak minimalizujete príjem cukru a dávate si pozor na kvalitu stravy. Stačí len niekoľko kvapiek Zero Drops, ktoré sú bez laktózy, gluténu a cukru**, a môžete si nimi dochutiť ovsenú kašu, biely jogurt alebo cottage cheese podľa svojho vkusu. Okrem ..
  5,40€ Bez DPH:4,50€
  Značka: KOMPAVA
  Unikátny FytoEnzyme Complex obsahuje 5 enzýmov pre okamžitý účinok pri problémoch s trávením a nafukovaním: papaín a bromelaín štiepia bielkoviny, lipáza štiepi tuky, celuláza štiepi rastlinné vlákna a laktáza laktózu. Uľahčuje trávenie pri laktózovej a histamínovej intolerancii.Kombinácia enzýmov o..
  17,50€ Bez DPH:14,58€
  MEDPHARMA BROMELAIN 67 TBL
  -10 %
  Značka: MEDPHARMA
  Výživový doplnok „Bromelaín“ obsahuje kombináciu rastlinných výťažkov a vitamín B6, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.Dávkovanie:1–2 tablety denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.Zloženie:Bromelaín zo stopky ananásu (Ananas comosus), jab..
  6,80€ 6,12€ Bez DPH:5,10€
  MEDPHARMA CESNAK 107 KAPSLÍ
  -11 %
  Značka: MEDPHARMA
  Cibuľovitá vytrvalá rastlina s charakteristickou arómou. Odporúča sa dlhodobé užívanie cesnaku v surovom stave alebo v kapsulách.Cesnak je vytrvalá rastlina obsahujúca viazané silice, vitamíny, minerály a iné látky. Rastlina v sebe hromadí tiež veľké množstvo jódu. Najväčšie množstvo účinných látok ..
  3,50€ 3,12€ Bez DPH:2,60€
  MEDPHARMA GINKGO BILOBA + GUARANA 67 TBL
  -10 %
  Značka: MEDPHARMA
  Ginkgo biloba ( ginko dvojlaločné ) je strom, z ktorého listov sa získava výťažok s obsahom flavonoidov, organických kyselín, fenolových látok, ktoré tradičná čínska medicína využíva už 5000 rokov.prispieva k duševnej rovnováhe. Guarana podporuje prekrvenie, čím priaznivo pôsobí aj na výkon mozgu a ..
  6,50€ 5,88€ Bez DPH:4,90€
  Značka: MEDPHARMA
  Psyllium (Plantago ovata) je rastlinná vláknina. Psyllium je prirodzene bez lepku, je vhodné aj pre celiatikov.Dávkovanie:Ráno, poprípade aj večer, rozmiešajte v 250 ml vody 1–2 čajové lyžičky (2,5–5 g) psyllia. Pripravený nápoj vypite a dôkladne zapite ďalšou šálkou tekutiny. Najvhodnejšie je užíva..
  5,20€ Bez DPH:4,33€
  MEDPHARMA PUPALKA DVOJROČNÁ 67 TOB
  -10 %
  Značka: MEDPHARMA
  Olej pupalky dvojročnej je bohatým zdrojom komplexu nenasýtených mastných kyselín (najmä kyseliny linolovej a gama-linolénovej).Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ktorý vzniká nerovnováhou medzi voľnými radikálmi a antioxidantmi.Dávkovanie:1–2 kapsuly denneUstanovená odporú..
  6,80€ 6,12€ Bez DPH:5,10€
  MEDPHARMA YUCCA 67 TBL
  -10 %
  Značka: MEDPHARMA
  Výživový doplnok k prečisteniu organizmu. Prípravok obsahuje extrakt z koreňa juky s obsahom saponínov. Saponíny sú chemické zlúčeniny, jedny z organických látok vznikajúcich v tele organizmov z prírodných zdrojov.Prípravok obsahuje extrakt z koreňa juky s obsahom saponínov. Saponíny sú chemické zlú..
  6,00€ 5,40€ Bez DPH:4,50€
  Zobrazené 1 až 12 z 37 (4 stránok)