Menu
Nákupný košík

  Alkalické kreatíny

  Alkalické kreatíny

  Značka: PROMERA SPORTS
  Najčistejší kreatín (HCl) v revolučnej forme, ktorá vyniká svojou extrémne dobrou vstrebateľnosťou. Ideálny produkt pre tých, ktorí majú záujem o zvýšenie produkcie adenosintrifosfátu (ATP), hlavného zdroja energie pre bunkovú a svalovú aktivitu. Posledné vedecké štúdie preukázali, že CON-CRET sa vs..
  19,90€ Bez DPH:16,58€
  Značka: PROMERA SPORTS
  Najčistejší kreatín (HCl) v revolučnej forme, ktorá vyniká svojou extrémne dobrou vstrebateľnosťou.Ideálny produkt pre tých, ktorí majú záujem o zvýšenie produkcie adenosintrifosfátu (ATP), hlavného zdroja energie pre bunkovú a svalovú aktivitu. Posledné vedecké štúdie preukázali, že CON-CRET s..
  19,90€ Bez DPH:16,58€
  WEIDER MAXIMUM KREA-GENIC 240 KAPSLÍ
  -15 %
  Značka: WEIDER
  Najúčinnejší kreatín. Najnovšia patentovaná technológia zaručuje 100%-nú čistotu bez akýchkoľvek neúčinných súčastí. Tzv. DOUBLE BUFFERED CREATINE je zatiaľ najvyššia a najstabilnejšia forma kreatínu na trhu.Ideálny prípravok na zlepšenie krátkodobého intenzívneho výkonu, prírastku svalovej hmoty a ..
  49,00€ 41,86€ Bez DPH:34,88€
  EFX KREALKALYN 240 KAPSLÍ
  Novinka
  Značka: EFX
  Produkt dodáva 3000 mg alkalického monohydrátu kreatínu denne. Môže zvýšiť rýchlosť výkonu v tréningu. Kre-Alkalyn® je patentovaná forma kreatín monohydrátu. Je správne pH vyvážený, čo zabraňuje premene kreatínu na zbytočný kreatinín. Vďaka tejto technológií je dosiahnutá maximálna vstrebateľnosť a ..
  32,00€ Bez DPH:26,67€
  Značka: WEIDER
  Najnovšia patentovaná technológia zaručuje 100%-nú čistotu bez akýchkoľvek neúčinných súčastí. Tzv. DOUBLE BUFFERED CREATINE je zatiaľ najvyššia a najstabilnejšia forma kreatínu na trhu. Ideálny prípravok na zlepšenie krátkodobého intenzívneho výkonu, prírastku svalovej hmoty a zvýšenie sily.Krea-Ge..
  49,90€ Bez DPH:41,58€
  Značka: WEIDER
  Tento kreatín je výnimočný kvalitou a okrem toho aj pridanými látkami. Najnovšia patentovaná technológia zaručuje 100%-nú čistotu bez akýchkoľvek neúčinných súčastí. Tzv. DOUBLE BUFFERED CREATINE je je zatiaľ najvyššia a najstabilnejšia forma kreatínu na trhu. Ideálny prípravok na zlepšenie krátkodo..
  33,50€ Bez DPH:27,92€
  Značka: BIOTECH USA
  BioTech USA CREATINE pH-X  je ideálnym doplnkom výživy pre športovcov pre zvýšenie sily a energie! Pri užívaní CREATINE pH-X nie je potrebná nasycovacia fáza! Ak k bežným kreatínovým prípravkam pridáme vodu, ich značné množstvo sa premení na kreatinín. Skonzumovaný roztok obsahuje len nízke per..
  23,52€ Bez DPH:19,60€
  Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)