Menu
Nákupný košík

Vážení zákazníci, výdajňa / predajňa Sportfood v Auparku je otvorená Po - Ne od 10:00 do 21:00

  Kreatín

  Kreatín (C4H9N3O2) je organická kyselina, ktorá zásobuje svaly energiou. Väčšina je uložená v kostrových svaloch. Syntetizujú ho obličky, pečeň a podžalúdková žľaza z troch aminokyselín - arginínu, glycínu a metionínu.

  Kreatín je jedným z najlepšie preštudovaných doplnkov výživy. Používa sa na zvýšenie sily a výbušnosti, pretože dopĺňa ATP (adenosíntrifosfát) do svalov ako zdroj bunkovej energie.

  PROMERA CON-CRET UNFLAVOURED 48 G
  Novinka
  Značka: PROMERA SPORTS
  Najčistejší kreatín (HCl) v revolučnej forme, ktorá vyniká svojou extrémne dobrou vstrebateľnosťou. Ideálny produkt pre tých, ktorí majú záujem o zvýšenie produkcie adenosintrifosfátu (ATP), hlavného zdroja energie pre bunkovú a svalovú aktivitu. Posledné vedecké štúdie preukázali, že CON-CRET sa vs..
  24,50€ Bez DPH:20,42€
  WEIDER MAXIMUM KREA-GENIC 240 KAPSLÍ
  -13 %
  Značka: WEIDER
  Najúčinnejší kreatín. Najnovšia patentovaná technológia zaručuje 100%-nú čistotu bez akýchkoľvek neúčinných súčastí. Tzv. DOUBLE BUFFERED CREATINE je zatiaľ najvyššia a najstabilnejšia forma kreatínu na trhu.Ideálny prípravok na zlepšenie krátkodobého intenzívneho výkonu, prírastku svalovej hmoty a ..
  54,90€ 47,88€ Bez DPH:39,90€
  AMIX CREATINE MONOHYDRATE 500 G
  -19 %
  Značka: AMIX
  Ultra mikronizovaný Kreatín monohydrát zaručujúci maximálnu kvalitu, čistotu a lepšiu využiteľnosť. Kreatín monohydrát podporuje doplnenie energie - zvýšenie energetického potenciálu, explozívnu silu, urýchlenie regenerácie a tvorbu svalovej hmoty.- podporuje rast svalovej hmoty- podporuje nárast ex..
  18,50€ 15,00€ Bez DPH:12,50€
  AMIX CREATINE MONOHYDRATE 500 KPS
  -26 %
  Značka: AMIX
  Ultra mikronizovaný Kreatín monohydrát zaručujúci maximálnu kvalitu, čistotu a lepšiu využiteľnosť. Kreatín monohydrát podporuje doplnenie energie - zvýšenie energetického potenciálu, explozívnu silu, urýchlenie regenerácie a tvorbu svalovej hmoty.- podporuje rast svalovej hmoty- podporuje nárast ex..
  25,30€ 18,60€ Bez DPH:15,50€
  Značka: BIOTECH USA
  Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu. Šumivý kreatín sa dobre rozpúšťa aj v studenej vode a poskytuje osviežujúci a chutný nápoj. Tak ako všetky BioTech USA produ..
  5,00€ Bez DPH:4,17€
  EFX KREALKALYN 120 KAPSLÍ
  -21 %
  Značka: EFX
  Produkt dodáva 3000 mg alkalického monohydrátu kreatínu denne. Môže zvýšiť rýchlosť výkonu v tréningu. Kre-Alkalyn® je patentovaná forma kreatín monohydrátu. Je správne pH vyvážený, čo zabraňuje premene kreatínu na zbytočný kreatinín. Vďaka tejto technológií je dosiahnutá maximálna vstrebateľnosť a ..
  21,90€ 17,28€ Bez DPH:14,40€
  Nutrend Creaport 600 g Pomaranč
  Novinka
  Značka: NUTREND
  Prvotriedny kreatinový produkt s obsahom 3 rôznych foriem kreatínu, doplnený o optimálnu dávku sacharidov. Instantná zmes je určená k účinnému zlepšeniu regenerácie a doplneniu glykogénu po náročnej fyzickej aktivite. Zlepšuje regeneráciu za podmienky doplnenia ďalších zdrojov sacharidov pre zvýšeni..
  16,30€ Bez DPH:13,58€
  Značka: NUTREND
  Nutrend Creatine Creatine Monohydrate Creapure® je patentovaná, najčistejšia a najkvalitnejšia forma mikronizovaného kreatín monohydrátu na trhu vyrábaná nemeckou firmou AlzChem. Creapure® je jediný dôsledne testovaný kreatín na svete, ktorý neobsahuje nečistoty a zbytočné vedľajšie prísady. Početné..
  21,50€ Bez DPH:17,92€
  Kreatín monohydrát odštartoval revolúciu v športovej výžive na začiatku 90. rokov, pretože bol objavený ako prvý prírodný prostriedok s podobnými účinkami ako steroidy. Fosfokreatínové zásoby vo svaloch súpotrebné pre dodávanie fosfátových skupín, energetické valuty (ATP) sa takto dokážu lepšie rege..
  11,50€ Bez DPH:9,58€
  WEIDER CREATINE CAPSULES 200 KAPS
  -36 %
  Značka: WEIDER
  Kreatín pomáha zvyšovať výkonnosť, silu, svalový objem, skracovať dobu potrebnnú k regenerácii a urýchľovať napredovanie trénujúcich. iIeálny kreatín na cesty, jednoduché dávkovanie i príprava.Každá kapsula obsahuje 1000 mg čistého kreatín monohydrátu v najkvalitnejšej a najčistejšej forme Creapure ..
  34,90€ 22,20€ Bez DPH:18,50€
  WEIDER PURE CREATINE 250 G
  -28 %
  Značka: WEIDER
  Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu ( pri minimálnej dávke 3g denne ).Pri správnom, výrobcom uvádzanom, dávkovaní kreatínu dochádza k navýšeniu energie pre pracujúce svaly, ktoré sú na základe toho schopné absolvovať int..
  16,50€ 11,88€ Bez DPH:9,90€
  Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)