Menu
Nákupný košík

  Testosterónové stimulanty

  Testosterónové stimulanty

  Značka: BIOTECH USA
  Ultra vysoká dávka tribulusu! 100%-ne prírodný prípravok na zvýšenie hladiny testosterónu. Maximum Tribulus – Maximum Testosterón! Bez kompromisu! Tribulus Terrestris je liečivá rastlina, ktorú používajú ako afrodiziákum. Štúdie dokázali, že užívaním Tribulus Terrestris možno zvýšiť hladinu testoste..
  28,50€ Bez DPH:23,75€
  VEMOHERB BULGARIAN TRIBULUS 90 KPS
  -10 %
  Značka: VEMOHERB
  Bulharský Tribulus Terrestris je najlepší.Platí to aj o doplnku výživy VemoHerb Tribulus Terrestris, ktorého hlavným benefitom je originálny Bulharský Tribulus Terrestris s extra vysokým obsahom steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60%). Nepochybne, VemoHerb Tribulus Terrestris je v ..
  19,90€ 17,90€ Bez DPH:14,92€
  WEIDER PREMIUM TRIBULUS 90 KAPSLÍ
  -17 %
  Značka: WEIDER
  Weider Premium Tribulus je doplnok výživy s vysokým obsahom extraktu z rastliny Tribulus terrestris (Kotvičník zemný) štandardizovaný na 90% obsah aktívnych saponínov. Tribulus od Weider je najlepšou voľbou pre tých, ktorí hľadajú najsilnejší extrakt Tribulus terrestris na trhu. Obsahuje komplex sap..
  23,90€ 19,90€ Bez DPH:16,58€
  Značka: ALL STARS
  Doplnok výživy TEST X od firmy All Star obsahuje vysoko účinný extrakt Tribulus Terrestris s 80% podielom saponínov a 20% podielom protodioscínu. V porovnaní s inými výrobkami, ktoré majú obsahu saponínov okolo 30–40% , sú hodnoty a účinky produktu TEST X dvakrát väčšie. TEST X podstúpil veľa vedeck..
  36,00€ Bez DPH:30,00€
  Značka: AMIX
  Diosgen je extrakt získavaný z prírodnej byliny Dioscorea villosa, ktorá má vysoký obsah steroidných sapogeninov. Pomáha podporovať produkciu testosterónu a estrogénu.Dávkovanie:Užite 1 kapsulu každý druhý deň asi 60 min pred športovým výkonom. Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, te..
  11,50€ Bez DPH:9,58€
  Značka: AMIX
  Peruvian Maca od Amixu je koreňom peruánskej rastliny, ktorá je už niekoľko tisícročí využívaná juhoamerickou tradičnou medicínou pre svoje mocné pozitívne účinky na hormonálny a imunitný systém.- Podporuje psychickú a fyzickú kondíciu- Podporuje sexuálnu sviežosť- Podporuje vytrvalosť- Podporuje im..
  15,00€ Bez DPH:12,50€
  Značka: AMIX
  Vysoko koncentrovaný extrakt ( až 90 % steroidných saponínov ) z rastliny Tribulus Terrestris. Veľmi silný prírodný stimulant podporujúci zvyšovanie hladiny testosterónu.- zvyšuje hladinu testosterónu- podporuje zlepšenie libida- podporuje spermoatogeneziu- 100 % prírodný produktDávkovanie:denná dáv..
  16,50€ Bez DPH:13,75€
  Testobolan Maca Arginine Booster od BBN Hardcore je produkt, v ktorom sú vybrané prvotriedne suroviny maca, ženšen, L-arginín,  vitamín B6 a zinok dokonale zladené. Maca sa v peruánskych Andách používa ako prírodný liek po tisíce rokov. Ženšen pochádza z ázijskej oblasti a patrí do rodu Araliac..
  16,50€ Bez DPH:13,75€
  Značka: BIOTECH USA
  Biotech Tribooster je koncentrovaný extrakt s vysokým obsahom steroidných saponínov, ktoré pomáhajú udržať prirodzenú hladinu testosterónu, podporujú udržanie svalového tonusu a energetickej hladiny v tele. Účinný stimulant podporujúci sexuálne funkcie u mužov a zvyšujúce hormonálnu aktivitu. Zvyšuj..
  24,50€ Bez DPH:20,42€
  Značka: BIOTECH USA
  Popis: Biotech Tribooster je koncentrovaný extrakt s vysokým obsahom steroidných saponínov, ktoré pomáhajú udržať prirodzenú hladinu testosterónu, podporujú udržanie svalového tonusu a energetickej hladiny v tele. Účinný stimulant podporujúci sexuálne funkcie u mužov a zvyšujúce hormonálnu aktivitu...
  14,40€ Bez DPH:12,00€
  Značka: NATURYA
  Extrakt z koreňa Maca podporuje libido, duševnú aj telesnú výkonnosť, vitalitu, silu a u žien v menopauze aj zdravie kostí.Obsahuje vápnik, železo, vlákninu, minerály a vitamíny B.Dávkovanie:Užite 10-15 g denne, rozmiešajte vo vode a vypite medzi jedlami. Prášok je možné zamiešať aj to proteínových ..
  8,90€ Bez DPH:7,42€
  Značka: NUTREND
  Unikátna nesteroidná minerálna zmes horčíka a zinku s vysokou biologickou využiteľnosťou. ZMA® je registrovaná ochranná známka SNAC System, Inc. USA. ZMA® obsahuje L-OptiZinc® - registrovanú ochrannú známku InterHealth N.I. Označenie ZMA® predstavuje skratku začiatočných písmen anglického názvu "Zin..
  21,90€ Bez DPH:18,25€
  Zobrazené 1 až 12 z 19 (2 stránok)