Menu
Nákupný košík

  Universal Nutrition

  Universal Nutrition

  100% Beef Aminos je zmesou aminokyselín z kvalitného hovädzieho mäsa s vysokým obsahom proteínového izolátu, koncentrovaného hovädzieho albumínu a výťažku z argentínskEJ hovädzej pečene. Každá tableta obsahuje celé spektrum vysoko koncentrovaných aminokyselín, rovnako ako mnoho ďalších potrebných, n..
  14,00€ Bez DPH:11,67€
  Uni-Liver je čistý prírodný produkt vyrobený z argentínskeho dobytka , ktorý je chovaný na voľných pastvinách ( jeho potrava neobsahuje žiadne hormóny, pesticídy a steroidy).  Jeden z najviac výživných suplementov dosiahnuteľný pre všetkých kulturistov.Uni-Liver obsahuje vysoký stupeň aminokyse..
  37,00€ Bez DPH:30,83€
  UNIVERSAL ANIMAL FLEX 44 SÁČKOV
  -12 %
  Animal Flex bol vytvorený na ochranu kĺbov a väzov, ktorých opotrebenie je spôsobené ťažkým silovým tréningom. Je vhodný najmä pre silových športovcov, kulturistov a powerlifterov. Každé balenie sa skladá z niekoľkých rôznych komplexov, ktoré podporujú pevnosť kĺbov, väzov a šliach. Animal Flex je k..
  36,00€ 31,80€ Bez DPH:26,50€
  UNIVERSAL ANIMAL PAK 44 SÁČKOV
  -8 %
  AnimalPak vám dodá všetko čo potrebujete. Každý balíček obsahujelátky, ktoré zlepšujú výkon, ako napr. pyridoxínalfa-ketoglutarát, karnitín, L-arginín, kyselina alfa lipoová,eleutero, atď. Navyše obsahuje viac ako 60 klúčových zložiek,ktoré organizmus dostáva v správnych dávkach a v správny čas.- zv..
  42,00€ 38,76€ Bez DPH:32,30€
  Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)