Menu
Nákupný košík

  PVL

  PVL

  Značka: MUTANT
  Mutant BCAA Caps vám dodajú 2000 mg aminokyselín BCAA v 100% voľnej forme a v preferovanom pomere 2:1:1. Ďalej obsahujú dôležitú zmes minerálov a elektrolytov doplnenú o patentovanú zložku BioPerine®, ktorá sa postará o ultrarýchlu absorpciu. Dávkovanie:Užívajte 1 dávku ( 4 kapsule ) pred..
  22,50€ Bez DPH:18,75€
  Značka: MUTANT
  Mutant BCAA 9,7 sú instantizované aminokyseliny BCAA v pomere 2:1:1 obohatené o zmes elektrolytov, aminokyselín (taurín, glycín, L-glutamín, L-arginín, L-tyrozín) a BioPerine® pre ešte lepšiu absorpciu. Pridané elektrolyty zabezpečujú prísun dôležitých minerálov, ktoré sú zodpovedné za správne f..
  17,00€ Bez DPH:14,17€
  Značka: MUTANT
  Kofeín v najčistejšej možnej forme. Farmaceutický kofeín, pomáha dočasne obnoviť duševnú čulosť a bdelosť, zároveň potláča únavu alebo ospalosť. Kofeín tiež napomáha spaľovaniu tukov. Jedna tableta obsahuje 200 mg čistého kofeínu.Dávkovanie: užívajte 1 tabletu denne. Neužívajte častejšie ako 1 table..
  7,90€ Bez DPH:6,58€
  Značka: MUTANT
  Pre-workout Mutant Madness predstavuje kombináciu silných, účinných, vedecky overených a klinicky dávkovaných zložiek zostavených na základe svojich špecifických vlastností v oblasti maximalizácie športového výkonu, zvýšenia sústredenosti, rastu sily, podpory vytrvalosti a odolnosti organizmu. Tieto..
  12,50€ Bez DPH:10,42€
  PVL MUTANT ZM8+ 90 CAPS
  Novinka
  Značka: MUTANT
  Mutant ZM8+ je účinná zmes zinku, horčíka a vitamínu B6 obohatená o ďalšie kľúčové zložky ako vitamíny B12 a D, selén, mangán a chróm. Zvyšuje tvorbu testosterónu, prispieva k optimalizácií hormónov, zlepšuje regeneráciu ako aj kvalitu spánku a zvyšuje bielkovinovú syntézu. Pridaný BioPerine® maxima..
  12,50€ Bez DPH:10,42€
  Značka: MUTANT
  PVL Mutant Mass bol zostavený v spolupráci s výhradne tvrdo trénujúcimi atlétmi a kulturistami, ktorí požadujú silu, absolútnu veľkosť a maximálny výkon. Ak to myslíte s naberaním čistej svalovej hmoty vážne, PVL Mutant Mass je najlepšou voľbou! Tento unikátny gainer obsahuje v každej dávke 28 g bie..
  22,00€ Bez DPH:18,33€
  Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)