Menu
Nákupný košík

  Peak Performance

  Peak Performance

  Peak Performance Vegan Protein Isolate je lahodný viaczložkový rastlinný proteín vhodný pre vegetariánov, vegánov ako aj ľudí s intoleranciou na živočíšne bielkoviny. Podporuje rast svalov, zlepšuje regeneráciu a prispieva k zdraviu kostí. Na jednu dávku obsahuje až 22,8 g proteínu z dvoch n..
  13,50€ Bez DPH:11,25€
  Tribulus Terrestris (TT) je najznámejší a najviac predávaný prirodzený „Testosteronbooster” na svetovom trhu. Optimálne hladiny testosterónu korelujú s lepšou výstavbou svalstva, odbúravaním tukov a lepšou regeneráciou po tréningu. Štúdie, ale aj prax sú však rozporuplné, pretože výsledky hovoria o ..
  13,00€ Bez DPH:10,83€
  Createston prvýkrát kombinuje známe kreatínové suplementy pre rast svalstva spolu s peptidami, aminokyselinami a daľšími suplementami, pričom súčasne forsíruje aj odbúravanie tukov. Výsledkom tohto pôsobenia je dramatická výstavba beztukovej svalovej hmoty (4-6 kg), vzostup sily a rýchlosti o cca 30..
  56,00€ Bez DPH:46,67€
  Epic Rage od Peak International obsahuje najúčinnejšie legálne stimulanty kofeínu, synefrínu a teobromínu v najvyššej možnej dávke a so synergickými substrátmi poskytuje požadované účinky stimulantov a minimalizuje nežiaduce vedľajšie účinky. Epic Rage neobsahuje žiadne poddávkové mierky, žiadne zah..
  22,00€ Bez DPH:18,33€
  MCT Olej obsahuje triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (medium chain triglycerides - MCT), ktoré sa metabolizujú ľahšie a rýchlejšie ako bežné mastné kyseliny. Na rozdiel od ostatných tukov nepotrebujú pre svoje využitie karnitín. Pri nízkokalorických diétach je veľmi vhodné užívať 15 ml MCT Oil d..
  13,50€ Bez DPH:11,25€
  Peak Resveratrol je silný antioxidant, ktorý dokáže zničiť voľné radikály. Prekonáva aj staré známe antioxidanty - vitamíny C, E a betakarotén. Má päťnásobne vyšší antioxidačný účinok ako betakarotén, dvadsaťkrát vyššia ako vitamín C a päťdesiatkrát silnejší ako vitamín E. Chráni cievy pred tukovými..
  16,90€ Bez DPH:14,08€
  Peak Performance Sleep & Dream je doplnok výživy s obsahom melatonínu, horčíka, zinku, B komplexu a extraktov z rastlín. Základ Sleep & Dream tvorí 5-HTP a melatonín, ktorý prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie ako aj k zmierneniu subjektívnych pocitov únavy po dlhej ceste lietad..
  16,90€ Bez DPH:14,08€
  Testo Stack je zmes saponínov z osvedčených modulátorov testosterónu z Kotvičníka zemného a Senovky gréckej (Tribulus terrestris a Trigonella foenum - graecum ).Saponíny sú enzymaticky aktivované, s vyšším obsahom diosgenínu ako v tribulus terrestris. Zvyšujú hladinu voľného (aktívneho) testosterónu..
  12,50€ Bez DPH:10,42€
  L-tryptofán je esenciálna aminokyselina (EAA) nevyhnutná pre procesy budovania svalov a ochrany svalov. Ako prekurzor serotonínu je tryptofán tiež obľúbeným doplnkom, ktorý sa často užíva pred spaním.Tryptofán je optimalizovaným komplexom vitamínu B pre lepšiu asimiláciu a zotavenieDávkovanie:Konzum..
  7,70€ Bez DPH:6,42€
  Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)