Menu
Nákupný košík

  Madmax

  Madmax

  MADMAX OPASOK FULL LEATHER BROWN
  Novinka
  Značka: MADMAX
  Opasok Full leather, Brown - horná vrstva je vyrobená z prvotriednej kože (hrúbka 5 mm) s lesklou povrchovou úpravou doplnenou logom "Mad Max". Vnútorná strana opasku je vyrobená z jemnej kože opatrenej anatomickým polstrovaním, ktoré zaisťuje dokonalú priľnavosť v celej oblasti bedrovej chrbtice, r..
  28,00€ Bez DPH:23,33€
  Značka: MADMAX
  Profesionálne rukavice, ktoré však ocení aj široká verejnosť milujúca fitness a silový tréning - presne to sú rukavíc madmax Clasic black. Rukavice sú vyrobené z prvotriednej kože, ktorá je pre lepšie odvetrávanie a odvod potu na hornej strane prstov dierovaná.Rukavice majú v oblasti dlane koženú vr..
  7,50€ Bez DPH:6,25€
  Značka: MADMAX
  Premýšľate, ktoré z rukavíc madmax s omotávkou sú najobľúbenejšie a najpredávanejšie? Práve sa na ne pozeráte, jedná sa o rukavice madmax Professional Exclusive. Tieto luxusné pánske rukavice si obľúbila veľa mužov, a to predovšetkým vďaka použitým kvalitným materiálom a inovatívnym technológiám výr..
  8,90€ Bez DPH:7,42€
  Značka: MADMAX
  Trhačky s valčekom sú určené pre zosilenie úchopu pri ťažkých ťahových a príťahových cvikoch a pri precvičovaní brušných svalov vo vise na hrazde. Sú maximálne vhodné najmä na cvičenie chrbta, vzpriamovačov trupu, zadnej strany stehien a brucha.Sú vyrobené z veľmi kvalitnej a maximálnej pevnej nekĺz..
  10,90€ Bez DPH:9,08€
  Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)