Menu
Nákupný košík

  VIRIDIAN

  VIRIDIAN B-COMPLEX HIGH TWELWE® B12 90 KPS
  Novinka
  Značka: VIRIDIAN
  Komplex vitamínov skupiny B s vysokými dávkami methylkobalaminu a adenosylkobalaminu - dvoch biologicky najvyužiteľnejšou foriem vitamínu B12. Tento komplex ocenia predovšetkým vegáni, vegetariáni a ľudia so zvýšeným fyzickým zaťažením.Produkty značky Viridian Nutrition obsahujú iba čistú zmes bioak..
  19,90€ Bez DPH:16,58€
  VIRIDIAN BALANCED ZINC COMPLEX 90 KAPS
  Novinka
  Značka: VIRIDIAN
  Vysoko využiteľná chelátovaná forma zinku v synergickej kombinácii s meďou a vitamínom A. Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na: - Podporu a posiľnenieProdukty značky Viridian Nutrition obsahujú iba čistú zmes bioaktívnych zložiek = 100% aktívnych látok a 0% balastných adit..
  16,90€ Bez DPH:14,08€
  VIRIDIAN CO-ENZYM Q10 WITH MCT 100 MG 30 KAPS
  Novinka
  Značka: VIRIDIAN
  Koenzým Q10 je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v mitochondriách, energetických centrách buniek. V týchto centrách vznikajú molekuly energie. MCT je označenie pre triglyceridy so stredne dlhým reťazcom ( získané z kokosového oleja ), ktoré koenzýmu pomáhajú sa vstrebať.Produkt je vhodný pre všet..
  27,90€ Bez DPH:23,25€
  VIRIDIAN MACA EXTRAKT 60 KAPS
  Novinka
  Značka: VIRIDIAN
  Maca je malá koreňová zelenina pestovaná po stáročia pôvodnými obyvateľmi Ánd, kde rastie iba v nadmorskej výške nad 3500 metrov. Koreň sa najprv nechá vysušiť na slnku a potom sa zomelie. Prirodzene obsahuje vápnik a železo, možno ju odporučiť všetkým zameraným na podporenie fyzického i duševného v..
  22,90€ Bez DPH:19,08€
  Viridian Milk Thistle 90 Kapsúl ( Pestrec Mariánsky )
  Novinka
  Značka: VIRIDIAN
   Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:- Pečeň- Detoxikáciu- Regeneráciu- svojou čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher- všetky zložky sú 100% aktívne- použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom "voľného" prášku (značka ..
  19,90€ Bez DPH:16,58€
  Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)