Menu
Nákupný košík

  SCITEC NUTRITION VITAMÍN D3 250 KAPLSÍ

  SCITEC NUTRITION VITAMÍN D3 250 KAPLSÍ
  SCITEC NUTRITION VITAMÍN D3 250 KAPLSÍ
  • Dostupnosť: Skladom
  • Vernostných bodov: 11
  • Váha: 148.00g
  11,10€
  Bez DPH: 9,25€
  Cena vo vernostných bodoch: 1110

  Nedostatok vitamínu D môže súvisieť s chorobami kostí, kĺbov a obličiek, sozníženou dýchacou činnosťou, ako aj so zubným kazom. Nízka hladinavitamínu D môže zvýšiť aj náchylnosť k niektorým chorobám. Pri dostatočnom prísune vitamínu D sa zlepšuje kondícia imunitného systému, taktiež štítnej žľazy, umožní sa dosiahnutie vynikajúceho a rovnomerného športového výkonu. Existuje súvislosť medzi nedostatkom vitamínu D a chrípkou! Vitamín D sa tvorí v koži pôsobením slnečného žiarenia. Samotné UV žiarenie a intenzita tvorby vitamínu D sú podmienené mnohými ťažko ovplyvniteľnými faktormi (ročné obdobie,zemepisná poloha, čas, vek, znečistenie ovzdušia, sfarbenie pokožky,atď.). Z toho vyplýva, že v niektorých obdobiach roka, je prísun vitamínu D, ako výživového doplnku nevyhnutný.

  Dávkovanie:

  Odporúča sa užívať 1 kapsulu vitamínu D3 denne spolu s jedlom.

  Zloženie:

  Doplnková látka: mikrokryštalická celulóza; hovädzie želatína, cholekalciferol, látka zabraňujúca hrudkovaniu a spekanie: stearát horečnatý; farbivo: dioxid titaničitý

  Upozornenie:

  Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí. Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, rýb a kôrovcov.

  Zloženie
  Nutričné hodnotyNa 1 kapsulu
  Vitamín D3 (cholecalciferol)500 IU ( 12.5 mcg )