Menu
Nákupný košík

Vážení zákazníci, výdajňa / predajňa Sportfood v Auparku je otvorená Po - Ne od 10:00 do 21:00

  SCITEC NUTRITION GH SURGE 90 KPS

  SCITEC NUTRITION GH SURGE 90 KPS
  SCITEC NUTRITION GH SURGE 90 KPS
  • Dostupnosť: Skladom
  • Vernostných bodov: 12
  • Váha: 117.00g
  12,90€
  Bez DPH: 10,75€
  Cena vo vernostných bodoch: 1170
  Produkcia prírodného rastového hormónu (GH) často klesá s vekom a môže spôsobiť stratu svalovej hmoty a zvýšenie ukladania tuku v tele. Určený na športové účely, GH je dôležitý spaľovač tuku, podporuje budovanie svalov a regeneráciu. Zvýšenie hladiny GH, prirodzene a lacno, môže byť veľkým prínosom pre transformáciu vášho tela. Vybrané aminokyseliny v GHR-X pomôžu bezpečne zvýšiť produkciu prirodzeného rastového hormónu. Arginín je prekurzorom pre tvorbu oxidu dusnatého a dôležitým prekurzorom kreatínu. Suplementácia arginínom je bežnou praxou medzi športovcami a kulturistami, a táto klasická kombinácia aminokyselín arginínu, ornitínu a lyzínu je veľmi populárna!

  Dávkovanie:

  Užívajte 3 kapsule denne pred spaním. Počas intenzívneho tréningu si môžete vziať ďalšie 3 kapsule pred tréningom, vždy na lačný žalúdok s vodou! Tento prípravok možno kombinovať s 2 g L-Glutamínu. Používajte tento produkt spoločne s jedlom ako súčasť zdravej a vyváženej stravy, nie ako náhradu za ňu.

  Zloženie:

  L-arginín HCL, L-ornitín HCL, želatínová kapsula (hovädzia želatína, farbivá kapsľovej šupky: Candurin Silver Fine, Allura Red AC**, Brilliant Blue FCF), látka proti hrudkovateniu (stearát horečnatý).

  Upozornenie:

  Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, vaječných a sójových bielkovín, gluténu, a arašidov!  Zloženie
  Nutričné hodnotyna 1 dávku = 3 kps
  L-arginín HCl1050 mg
  L-Lyzín HCl525 mg
  L-ornitín525 mg