Menu
Nákupný košík

Vážení zákazníci - predajňa na  Krížnej 34   je zatvorená. Osobný odber objednávok z e-shopu vybavujeme na predajni  Sportfood v Auparku v čase od 11:00 do 16:00 počas pracovného týždňa. Za pochopenie ďakujeme

  SCITEC NUTRITION BCAA XPRESS 500 G NATURAL

  SCITEC NUTRITION BCAA XPRESS 500 G NATURAL
  SCITEC NUTRITION BCAA XPRESS 500 G NATURAL
  • Dostupnosť: Skladom
  • Vernostných bodov: 25
  • Váha: 608.00g
  23,90€
  Bez DPH: 19,92€
  Cena vo vernostných bodoch: 2500

  Dostupné možnosti

  BCAA aminokyseliny s rozvetveným reťazcom sú najdôležitejšie anabolické a antikatabolické esenciálne aminokyseliny, zlepšujúce svalový rast a brániace v odbúravaní svalovej hmoty. BCAA aminokyseliny sú esenciálne z dvoch dôvodov, v prísnom ponímaní preto, lebo ich náš organizmus nedokáže vytvárať, v druhom rade preto, lebo v dôsledku stresu (napr. po tréningu, alebo v dôsledku nedostatku živín) sú tieto aminokyseliny spotrebo-Leucín je najdôležitejšia aminokyselina, keďže priamo stimuluje bielkovinovú syntézu kostrových svalov. Vysoká hladina leucínu dáva svalom anabolický signál. Leucín urýchľuje regeneráciu a zabráni katabolizmu svalového tkaniva. Doplnenie leucínu sa ukázalo byť užitočným aj pri veľkom množstve bielkovín, ako aj v prípade, keď bol pridaný k proteínovému nápoju s rýchlym vstrebávaním. BCAA aminokyseliny priamo dodávajú energiu do svalov pri náročných tréningoch.

  Dávkovanie:

  1 čajová lyžička / 5 g /  pred aj po tréningu.

  Zloženie:

  L-leucín, L-izoleucín, L-valín

  Upozornenie:

  Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.


  Zloženie
  Nutričné hodnotyNa dávku = 5 g
  L-izoleucín (BCAA)1250 mg
  L-leucín (BCAA)2500 mg
  L-valín (BCAA)1250 mg