Menu
Nákupný košík

  REFLEX NUTRITION

  REFLEX COLOSTRUM 100 KAPSLÍ
  -24 %
  Kolostrum, ktorému sa tiež hovorí prvé mlieko je jednou z najstarších a najvýnimočnejších potravín, ktorú nájdeme v prírode. Je staré ako samotné materstvo, pretože kolostrum je mlieko akéhokoľvek cicavca v prvých 24 hodinách po narodení. Táto účinná substancia, ktorá je prítomná v prvom mlieku sa n..
  16,90€ 12,90€ Bez DPH:10,75€
  ISO PRO 2: 1 využíva najnovších štúdií a poznatkov v oblasti proteínovej syntézy a efektívnej obnovy svalového glykogénu. Spoločnosť Reflex Nutrition sa zaoberá vývojom a inováciami doplnkov športovej výživy od roku 1996. Za ten čas vytvorili dôveryhodný výskum založený na intenzívnom silovom trénin..
  44,50€ Bez DPH:37,08€
  Albion® Magnesium obsahuje pufrovaný bisglycinát horečnatý v spojení s kyselinou citrónovou. Bisglicinát tak funguje ako alkalizačné činidlo, teda znižuje kyslosť prostredia a umožňuje oxidu horečnatému sa vstrebať. Novinka značky Reflex, ktorú možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na zníž..
  7,50€ Bez DPH:6,25€
  Reflex Nexgen® Sports Multivitamin je multivitamínový komplex vyrábaný najpokročilejšími technológiami v laboratóriách s farmaceutickou kvalitou určený všetkým ľuďom pre podporu celkového zdravia. Obsahuje najdôležitejšie minerály, vitamíny a látky, ktoré prispievajú k udržaniu f..
  7,40€ Bez DPH:6,17€
  REFLEX VITAMIN C 500 MG 100 CAPS
  Novinka
  Vitamín C vo forme kyseliny askorbovej. 500 mg na jednu kapsulu. Reflex Vitamín C 500 mg 100 kapslí Vitamín C je nevyhnutným mikronutrientom pri akejkoľvek zvýšenej fyzickej námahe. Podieľa sa v tele na desiatkach biochemických procesov a jeho dostatočná hladina bezprostredne súvisí s kondíciou, výk..
  6,50€ Bez DPH:5,42€
  Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)