Menu
Nákupný košík

  REFLEX COLOSTRUM 100 KAPSLÍ

  REFLEX COLOSTRUM 100 KAPSLÍ
  -24 %
  REFLEX COLOSTRUM 100 KAPSLÍ
  • Dostupnosť: Skladom
  • Vernostných bodov: 12
  • Váha: 102.00g
  16,90€
  12,90€
  Bez DPH: 10,75€
  Cena vo vernostných bodoch: 1220

  Kolostrum, ktorému sa tiež hovorí prvé mlieko je jednou z najstarších a najvýnimočnejších potravín, ktorú nájdeme v prírode. Je staré ako samotné materstvo, pretože kolostrum je mlieko akéhokoľvek cicavca v prvých 24 hodinách po narodení. Táto účinná substancia, ktorá je prítomná v prvom mlieku sa nenachádza nikde inde v prírode v tak vysoké, perfektne vyvážené koncentráciu. Kolostrum je dôležité pre výživu, rast a rozvoj novorodenca a podporuje imunitný obranu. Kolostrum sa využíva vďaka svojej schopnosti podporovať imunitný systém (IgG faktory) a svalový rast. Vyrába sa z prvého kravského mlieka (do 24 hodín od pôrodu).

  Dávkovanie:

  1-3 kapsule 2-4krát denne, alebo podľa odporúčania lekára

  Zloženie:

  hovädzie kolostrum sušené mrazom (štandardne obsahuje 30 % IgG), Želatínová hovädzia kapsula, pomocné látky (mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, oxid kremičitý)

  Upozornenie:

  Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

  Alergény:

  obsahuje mlieko alebo výrobky z nich.

  Zloženie
  Nutričné hodnotyv 1 kapsli
  Kolostrum450 mg