Menu
Nákupný košík

  Masážne oleje a emulzie

  Masážne oleje a emulzie

  Značka: NUTREND
  Telový gél s kombináciou 7 účinných látok poskytuje starostlivosť v oblasti svalov, šliach a kĺbov. Rýchlo vstrebateľný masážny gél špeciálne určený pre masáž v oblasti namáhaných kĺbov a svalov, prehrieva a uvoľňuje pred športom aj počas dňa.- glukozamín- chondroitín- MSM- boswellia serrata- eukaly..
  5,20€ Bez DPH:4,33€
  Rival fitness – osviežujúci masážny krém pre celkovú masáž. Používa sa k potlačeniu únavy po práci, turistike, športovaní a pri preventívnych masážach k udržaniu telesnej a duševnej kondície. Je vhodným prostriedkom pre účinné masáže v oblasti rehabilitácie, balneoterapie, relaxačnej a športovej mas..
  5,50€ Bez DPH:4,58€
  Herbal masážny krém bylinný 1000 ml, je určený na „suchú“ masáž celého tela bez predchádzajúceho navlhčenia pokožky. Obsahuje optimálne koncentrácie výťažkov z kostihoja lekárskeho, pagaštanu konského a mäty piepornej.Použitie:Po osprchovaní alebo saune na masírované miesto použite potreb..
  6,30€ Bez DPH:5,25€
  Značka: TOMFIT
  Základná masážna emulzia neparfémovaná je určená k univerzálnemu použitiu nielen pre výkonných športovcov, ale aj pre běžných spotřebitelov. Táto emulzia sa vyznačuje dlhotrvajúcim účinkom, je určená  pre všetky druhy športových aj kondičných masáží a automasáží. Nevysušuje pokožku, nedráždi ju..
  6,00€ Bez DPH:5,00€
  Značka: TOMFIT
  Základný minerálny parafínový olej určený pre športové a rehabilitačné masáže na uvoľnenie svalov.Masážny olej TOMFIT základný je využívaný predovšetkým pri okamžitých i dlhodobých bolestiach spôsobených únavou a preťažením. Tento parafínový masážny olej má relaxačné účinky a priaznivo pôsobí na pok..
  7,00€ Bez DPH:5,83€
  Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)