Menu
Nákupný košík

  MYPROTEIN

  Značka: MYPROTEIN
  Kofeín sa vyskytuje vo viac než 60 druhoch rôznych bôbov, listov a plodov ovocia, pričom najbežnejšími zdrojmi sú kávové zrná a listy čajovníka.​Kofeín je ideálny pre každého, kto sa snaží o vyšší príjem kofeínu pred cvičením.Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne 45 - 60 minút pred cvičením. Vzhľadom..
  6,50€ Bez DPH:5,42€
  Značka: MYPROTEIN
  MyVitamins Daily Multivitamin sú cenovo efektívnym spôsobom, ako zabezpečiť a dosiahnuť základný príjem vitamínov, ktoré vaše telo potrebuje pre výkon a správne fungovanie. So zvýšenou námahou, ktorú tréning na telo kladie, je dobrý multivitamín kľúčom k správnemu nutričnému programu každého športov..
  15,80€ Bez DPH:13,17€
  Značka: MYPROTEIN
  S neodolateľným mäkkým karamelovým stredom.Pečené cookies s čokoládovými kúskami a z lahodného plného cesta - je skoro neuveriteľné, že táto dobrota je plná bielkovín a zároveň obsahuje iba malé množstvo cukru.Obsahujú 20 g bielkovín, cookies sú neodolateľným spôsobom, ako zahnať vašu túžbu po sladk..
  1,90€ Bez DPH:1,58€
  Značka: MYPROTEIN
  MyProtein Flavdrops je bezkalorické tekuté sladidlo na báze sukralózy dostupné v rozličných príchutiach. Flavdrops dokážu zázračne ochutiť všetky tvoje neochutené doplnky alebo akýkoľvek nápoj, či jedlo. Stačí nakvapkať pár kvapiek do proteínu, kaše, jogurtu, či kávy. Vďaka praktickému kvapkadlu ľah..
  4,20€ Bez DPH:3,50€
  Značka: MYPROTEIN
  MyProtein Impact Whey Protein je vyrobený zo 100% prémiového srvátkového proteínu a obsahuje viac ako 20 g bielkovín v jednej dávke (82%). Má komplexné zloženie aminokyselín poskytujúce všetky esenciálne aminokyseliny a obsahuje viac ako 2 g leucínu v jednej dávke.Ak hľadáte vysoko kvalitný proteíno..
  16,90€ Bez DPH:14,08€
  Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)