Menu
Nákupný košík

Vážení zákazníci, výdajňa / predajňa Sportfood v Auparku je otvorená Po - Ne od 10:00 do 21:00

  MAX MUSCLE CLEANSE & LEAN 100 KPS

  MAX MUSCLE CLEANSE & LEAN 100 KPS
  -29 %
  MAX MUSCLE CLEANSE & LEAN 100 KPS
  • Dostupnosť: Skladom
  • Vernostných bodov: 33
  • Váha: 130.00g
  33,90€
  24,00€
  Bez DPH: 20,00€
  Cena vo vernostných bodoch: 3330

  Detoxikant - Prirodzený čistič toxínov v organizme.
  Zníženie hmotnosti, prečistenie organizmu. Cleanse & Lean pomáha nielen pri chudnutí, ale pôsobí aj na zdravé trávenie, podporuje pravidelnosť vyprázdňovania, zlepšuje črevnú mikroflóru, činnosť črevného traktu a zároveň posilňuje imunitu.
  Odstráni nielen prebytočnú vodu, toxíny a usadeniny ale upraví aj zažívacie problémy, nadúvanie a pomôže telu vyrovnať sa s prebytočnými odpadovými látkami. Rovnako podporí úbytok podkožnej vody v bokoch, bruchu, nohách a chodidlách. Očistením organizmu je vaše telo pripravené na lepšie vstrebávanie a spracovanie živín - čo nie je výsadou len profesionálneho športovca, ale i každého človeka so zdravým životným štýlom.Patentované zloženie Cleanse & Lean pozostáva z najkvalitnejších dostupných prírodných látok so želanou funkčnosťou.
  - prečistenie organizmu a následné zlepšenie imunity
  - odstránenie prebytočnej vody a odpadových látok z organizmu
  - upravenie a zlepšenie činnosti tráviaceho traktu
  - podpora redukčných diét

  Dávkovanie:

  Na začiatku užívania je potrebné urobiť tolerančný test - 1 kps Cleanse & Lean uži ráno pred jedlom a druhú po 12 hodinách. Neskôr sa môže dávka zvýšiť na 2 x denne 2 kps. Na začiatku môže pôsobiť v krajnom prípade ako preháňadlo, pretože pomáha odstrániť prebytočnú vodu a odpadové látky z tráviaceho traktu. Zvýšiť príjem tekutín na 2-3 litre denne.

  Zloženie:

  Cascara Segrado bark - prášok a extrakt koryte Rešetliaka Purshovho (Frangula purshiana),Senna leaf - prášok z listov Kasie sennovej (sennae folium),Fennel seed - prášok zo semien fenilku obyčajného (Foeniculum vulgare Mill.),Dandelion leaf - prášok z listov púpavy lekárskej (Taraxacum officinale Web.),Horsetail herb - extrakt z prasličky roľnej (Equisetum arvense L.),Psyllium husk - prášok zo skorocelu indického (Plantago psyllium L.),Turkey Rhubarb root - prášok z koreňa rebarbory ​​dlanitej (Rheum palmatum L.),Slippery Elm bark - prášok z koreňa brestu väzového (Ulmus laevis),Barberry root - prášok z koreňov dráča obyčajného (Berberis vulgaris L.),Aloe Vera leaf - prášok z listov aloy pravej (Aloe vera L.), vitamín B6, vápnik, želatína, stearát horečnatý, oxid kremičitý.

  Upozornenie:

  Neprekračuj odporúčanú dennú dávku. Dbaj na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiami a úzkosťami. Skladuj na chladnom a suchom mieste, dobre uzavri. Nevystavuj priamemu slnečnému žiareniu. Chráň pred mrazom. Výrobca, dovozcovia a distribútori nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním

  Zloženie
  Nutričné hodnotyv 1 dávke = 1 kps
  Max cleanse & lean zmes430 mg ( Extrakty rastlín Dandelion root, Senna, Cascara Sagrada, Fennel, Horsetail, Psyllium, Turkey Rhubarb, Slippery Elm, Barbery, Aloe Vera )
  Vitamín B6 (pyridoxín)50 mg
  Vápnik20 mg - ako Di-kalcium-fosfát