Vernostný program

Každý registrovaný zákazník sa automaticky stáva členom vernostného programu
Registráciou zákazníckeho účtu získate zľavu z Vašich ďalších nákupov bez obmedzení

Podmienky vernostného programu:

Za každné Vaše zaplatené 1€ zo sumy za tovar získavate minimálne 1 vernosný bod. Získané body za nákup sa pripočítajú na Váš účet. 1 vernostný bod má hodnotu 1 cent.
Naviac pri niektorých vybraných tovaroch môžete získať body navvyše. Stav Vášho účtu si môžete kedykoľvek prekontrolovať po prihlásení sa na www.vh-sport.sk .
Z nazbieraných bodov môžete použiť ľubovolný počet pri ktoromkoľvek Vašom nákupe. Zľavu z nákupu si teda zvolíte Vy sami.
Zľava vo Vašej nasledujúcej objednávke môže byť vždy od 0,1% do 100% bez časového a množstevného obmedzenia. Závisí len na Vás koľko bodov použijete.
Body za objednávku sa pripisujú až pri jej vybavení - to znamená, až keď je objednávka doručená a vyplatená. Body na Váš účet budú pripísané do 14 dní od prevzatia a úhrady objednávky.

Ako uplatniť vernostné body pri objednávke:

Objednáte si tovar v hodnote 50€. Získate teda minimálne 50 vernostných bodov.
Ako ich použiť ?
V niektorom z ďalších nákupov si po pridaní tovaru v nákupnom košíku zvolíte počet bodov, ktoré chcete použiť. Ak si zvolíte napr. 50, Váša suma za tovar ktorú musíte zaplatiť sa automaticky zníži o 50 centov.
Z objednávok vytvorených pod neregistrovaným účtom sa body neprenášajú.


Doprava a ceny doručenia

Balíky odosielame v pracovné dni do 24 hodín od vytvorenia objednávky. Objednaný tovar, ktorý nie je skladom, s označením dostupnosti "do týždňa" alebo "na objednávku - 2 až 3 týžde" bude expedovaný po naskladnení, alebo po skompletovaní všetkých položiek objednávky. Status dostupnosti tovaru je priebežne aktualizovaný a zobrazený na karte produktu. Priemerná dĺžka dodania tovaru od expedície objednávky prepravcovi sú dva pracovné dni.


1. Balík na adresu (kuriér)

kuriér Slovenskej pošty vám zásielku doručí v rámci celého Slovenska do dvoch pracovných dní. Sledujte pohyb svojej zásielky vďaka službe Track&Trace.
Zásielka je doručená v pracovné dni na vami zvolenú adresu. V prípade nezastihnutia adresáta je zásielka uložená na pošte. Slovenská pošta o uložení informuje adresáta zaslaním SMS avíza alebo zanechaním písomného oznámenia.


 Cena objednávky

Balík na adresu

Dobierka

Platba vopred*

 0 € až 79,99 €

4,90 €

3,90 €

 80 € a viac

1 €

zadarmo

*online platba / platba kartou

2. Balík na poštu

Uloženie zásielky na pošte do dvoch pracovných dní, kde si ju vyzdvihnete kedykoľvek počas otváracích hodín. Informácie o pohybe balíka je možné získať prostredníctvom Track & Trace.


  Cena objednávky

Balík na poštu

Dobierka

Platba vopred*

 0 € až 79,99 €

3,90 €

2,90 €

 80 € a viac

1 €

zadarmo

*online platba / platba kartou

Express kuriér - Bratislava

Zásielka Vám bude doručená nasledujúci pracovný deň (platí pre objednávky prijaté do 16:00 hod na tovar skladom v rámci Bratislavy) po telefonickom dohovore s kuriérom. V prípade, že sa kuriérovi nepodarí s Vami kontaktovať bude Vám zaslaná SMS správa s kontaktom na kuriéra.


 Cena objednávky

Dobierka

Platba vopred*

 0 € až 79,99 €

4,90 €

3,90 €

 80 € a viac

1 €

zadarmo

*online platba / platba kartou

Zásielkovňa

Len pre balíky do 5 kg
Objednaný tovar si vyzdvihnete na vami vybranej pobočke (Z-point) v sieti výdajných miest spoločnosti Zásielkovňa. Tovar bude doručený na pobočku najneskôr 2. pracovný deň po podaní zásielky, pričom o jeho pripravení budete informovaný SMS správou a emailom. Na vyzdvihnutie svojho tovaru máte vždy 7 dní. Zoznam výdajných miest


 Cena objednávky

Dobierka

Platba vopred*

 0 € až 79,99 €

2,90 €

1,90 €

 80 € a viac

1 €

zadarmo

* Online platba / platba kartou

Osobný odber

Tovar si vyzdvihnete na predajni VH ŠPORT s.r.o., Krížna 34, Bratislava v čase otváracích hodín. O pripravení tovaru na vyzdvihnutie budete informovaný prostredníctvom e-mailu. Pokial si následne tovar neprevezmete do 5 pracovných dní, bude vaša objednávka zrušená.