Menu
Nákupný košík

  EXTRIFIT

  EXTRIFIT ACTINOX® 620 G
  Novinka
  Značka: EXTRIFIT
  Unikátny výrobok určený pre všetkých, ktorí sa usilujú o brutálny nárast objemu svalov. Hlavná zložka tohto revolučného produktu - vnútro peptidy ActiNOS ® - umožňujú celodenný zvýšenie prietoku krvi do svalov svojou schopnosťou stimulovať produkciu oxidu dusnatého (NO). Vďaka extra dávkam BCAA, glu..
  34,00€ Bez DPH:28,33€
  Značka: EXTRIFIT
  AminoFree ® Peptides je absolútna svetová špička v aminokyselinových suplementoch. Jedná sa o vôbec najčistejšie, najrýchlejší a najlepšie vstrebateľnú formu základných stavebných kameňov ľudskej svalovej hmoty. Extrifit vyvinul úplne výnimočný produkt, ktorý je zložený z vysoko kvalitných a veľmi d..
  30,50€ Bez DPH:25,42€
  EXTRIFIT BCAA 1800 MG MEGA TABLETS 150 TBL
  Novinka
  Značka: EXTRIFIT
  BCAA 1800 mg Mega Tablets obsahuje vetvené aminokyseliny L-leucín, L-valín a L-izoleucín vo voľnej forme ( free form ). Každá tableta obsahuje 1800 mg BCAA. Užívanie BCAA podporuje rast svalovej hmoty a prispieva k jej udržaniu pri náročnom tréningu či redukčnej diéte, keď je ohrozená katabolizmom.V..
  24,00€ Bez DPH:20,00€
  EXTRIFIT CFM WHEY 80 1 KG
  Novinka
  Značka: EXTRIFIT
  CFM Instant Whey 80 je vylepšeným, pokročilejším a modernejším nástupcom úspešného proteínu Professional WPC 80. Základom nového proteínu CFM Instant Whey 80 je opäť najkvalitnejšie dostupná surovina, a to srvátkový proteínový koncentrát CFM. Ide o instantný (ľahko rozpustný) proteín získaný zo srvá..
  24,90€ Bez DPH:20,75€
  EXTRIFIT FATALL® ULTIMATE FAT BURNER 130 CAPS
  Novinka
  Značka: EXTRIFIT
  Fatall Ultimate Fat Burner je silný a účinný spaľovač tuku, ktorý je určený pre efektívnu odbúravanie tukových zásob. Je určený ako pre kondične cvičiaci tak i pre vrcholových športovcov. Samozrejme ho ale môže používať tiež nešportujúca verejnosť a každý, kto sa usiluje o redukciu tukových zásob a ..
  27,60€ Bez DPH:23,00€
  EXTRIFIT GLUTA PURE 300 G
  Novinka
  Značka: EXTRIFIT
  Gluta Pure obsahuje glutamín - neesenciálna aminokyselinu bohato zastúpenou vo svalovom tkanive. Pri intenzívnom tréningu dochádza k vyššej spotrebe glutamínu vo svale, preto je vhodná jeho suplementácia.Dávkovanie:Užívajte 5000 mg = 1 čajová lyžička Gluta Pure po tréningu a pred spaním, pri výkonno..
  16,90€ Bez DPH:14,08€
  EXTRIFIT HELLGEL® 80 G
  Novinka
  Značka: EXTRIFIT
  Hellgel ® je stimulantom produkcie NO, teda oxidu dusnatého, a jeho hlavným účinkom je vplyv na napumpovanie svalov. Stimulácia produkcie NO je dosiahnuté unikátnou kombináciou účinných látok, predovšetkým arginínu alfaketoglutarátu, citrulínu a beta alanínu (neesenciálna aminokyselina, ktorá podpor..
  1,80€ Bez DPH:1,50€
  Extrifit Rice & Oat Mash 900 g
  Novinka
  Značka: EXTRIFIT
  Vynikajúca ryža vo forme ľahko rozpustných ryžových vločiek s ovocím, kokosom a čokoládou. Základom produktu je 100% ryža vo forme ľahko rozpustných ryžových vločiek. Ďalších 15% komplexných sacharidov produktu tvorí ovsené vločky a 5% pšeničné vločky.- žiadne varenie- všetko za studena- príprava tr..
  12,50€ Bez DPH:10,42€
  EXTRIFIT V 52 VITA COMPLEX FORTE 60 TBL
  Novinka
  Značka: EXTRIFIT
  V 52 je profesionálna multivitamínová a multiminerálový formula obsahujúca 52 aktívnych látok vytvorená špeciálne pre osoby s vysokou fyzickou a psychickou záťažou a pre výkonnostných a kondičných športovcov. Obsahuje okrem vitamínov a minerálov rad ďalších účinných látok ako adaptogény, enzýmy a pr..
  16,50€ Bez DPH:13,75€
  EXTRIFIT® HERO 3000 G
  Novinka
  Značka: EXTRIFIT
  Hero naštartuje regeneráciu a obnovu svalovej hmoty ihneď po dokončení tréningovej jednotky. Budete sa cítiť lepšie, nebudete rozlámaní po tréningu. Svojou silou a množstvom účinných látok je Hero úplne ojedinelý produkt na celom trhu! Obsahuje vôbec najširšie spektrum nevyhnutných účinných potrénin..
  55,00€ Bez DPH:45,83€
  EXTRIFIT® AGREZZ® 20.8 G
  Novinka
  Značka: EXTRIFIT
  Efekt tohto prípravku je daný unikátnou kombináciou stimulants produkcie NO (oxidu dusnatého) citrulínu, beta alanínu a arginínu, stimulačných látok kofeínu a taurínu, ďalej extraktu z plodov pomarančovníka horkého (synefrínu), zo zeleného čaju, extraktu z čierneho korenia (piperín), cholínu , tyroz..
  1,70€ Bez DPH:1,42€
  EXTRIFIT® REGEL® 80 G
  Novinka -10 %
  Značka: EXTRIFIT
  REGEL® je jedinečný regeneračný produkt na trhu pre použitie pri tréningu a najmä po tréningu. Je to unikátny regeneračný a energetizujúce prostriedok z kategórie all-in-one (všetko v jednom), ktorý Vám dodá všetky potrebné živiny pre rýchlu regeneráciu a obnovenie energie po tvrdom tréningu. Obsahu..
  1,00€ 0,90€ Bez DPH:0,90€
  Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)