Menu
Nákupný košík

  Blog RSS Feed

  30 aug CBD alebo Zelený zázrak s názvom Cannabis sativa.
  0 759
  V našom rozsiahlom článku vám sprostredkujeme informácie o konope, niečo z jej histórie, spôsoby využitia a benefity, ktoré vám môže priniesť užívanie CBD.Konope bolo už v dávnej minulosti bežnou súčasťou domácností, v tých slovenských tomu nebolo in..
  18 aug Príprava na jesenné obdobie maratónov
  0 1397
  Leto sa presunulo do svojej druhej polovice a už o necelý mesiac sa začne obdobie, na ktoré čakajú všetci priaznivci vytrvalostných behov. Vytrvalostnú jeseň odštartuje 5. septembra prvým masovým behom ČSOB maratón a polmaratón v Bratislave. Ďalej n..
  01 aug Proteínové cestoviny s boloňskou omáčkou
  0 368
  Cestoviny obľubujeme nielen pre rýchlu, jednoduchú prípravu, ale aj pre skvelú chuť univerzálnosť a možnosť kombinácie prakticky s hocijakým dochucovadlom, prílohou či omáčkou. Pre vyznávačov fitness, ale aj pre bielovín chtivých maškrtníkov prinášam..
  21 júl Srvátka verzus Kazeín
  0 113
  Srvátka verzus KazeínJe nesporným faktom, čo sa proteínových prípravkov na trhu týka, že dominujú srvátkové „whey“ proteíny. Poďme sa bližšie pozrieť na stručné porovnanie s druhou sortou proteínov získavaných z mlieka - kazeínovými proteínmi.Oba dru..
  19 máj Ako zvýšiť imunitu
  0 57
  Chcete posilniť váš imunitný systém? Spôsobov je veľa. Ak sú pre vás zimné mesiace obdobím častých zápalov dýchacích ciest a prechladnutí, príčinou môže byť oslabený imunitný systém. Bez ohľadu na to, aké nové vírusy nás ako ľudstvo ešte v budúcnosti..
  10 máj Cviklové brownie
  0 49
  Čokoládové brownie je obľúbený koláčik, ktorý je v originálnej verzií samozrejme aj dosť kalorický. Pre fanúšikov zdravšej kuchyne je tu tip na alternatívu v podobe cvikolého brownie.Na prípravu potrebujeme:4 ks cvikla uvarená, ošúpaná 4 PL múka - m..
  Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)