Nattokinase Plus obsahuje proteolytický enzým nattokinázu, ktorá čistí krv od nadmerného množstva fibrínu, ktorý zahusťuje krv a vytvára krvné zrazeniny. Fibrín je nerozpustný proteín vytvorený pri konečnej fáze zrážania krvi. V pavučine vytvorenej z fibrínu sa zachytávajú krvné bunky. Pri veľkej pavučine môže dôjsť až k upchatiu ciev a následne k rozvinutiu rôznych srdcovo - cievnych ochorení (trombóza, infarkt myokardu, mozgová mŕtvica, pľúcna embólia).

Nattokinase Plus prispieva k rozkladu a odstráneniu poškodených buniek z organizmu, podporuje zacelenie rán po úrazoch a operáciách, prispieva k urýchleniu hojenia športových zranení, ako sú modriny, poranenia šliach a svalov, zápaly a podvrtnutia, zmierňuje opuchy nôh pri dlhých letoch spôsobených spomalenou cirkuláciou krvi – tzv. economy class syndrom. Vhodná je aj ako podpora zamedzenia vzniku krvných zrazenín a má pozitívny vplyv na priechodnosť krvi v cievach. Taktiež má pozitívne vlastnosti na nervovú sústavu, kde pomáha chrániť mozgové bunky pred nedostatkom kyslíka, tým že zvyšuje prekrvenie mozgových ciev. Tento enzým je odolný voči teplu i žalúdočným kyselinám.

Enzým nattokináza je izolovaný z tradičnej japonskej fermentovanej sóje Natto. Je čisto prírodného charakteru a získava sa pomocou nepatogénnej baktérie Bacillus subtilis natto. Nattokináza je používaná na rôzne účely v ľudovej, tradičnej medicíne, pričom v Japonsku sa používa už vyše 2000 rokov.

Enzým Nattokinase Plus je vhodná alternatíva enzýmu Serrapeptáza.

Nattokinase Plus je vhodná:

- Pre všetkých ľudí, ktorí chcú mať čistý krvný obeh bez nadmerného množstva fibrínu

- Pri tzv. economy class syndrom (opuch nôh v dôsledku dlhých a častých letov)

- Pre ľudí s vyšším krvným tlakom spôsobeným nadmerným zaneseným ciev fibrínom

- Pre starších ľudí (S narastajúcim vekom ľudia menej pociťujú smäd. Čím menej tekutín pijú, tým je krv hustejšia a väčšie riziko tvorby fibrínových pavučín.)

- Na rýchlejšiu regeneráciu po športových poraneniach a operáciách

- Aj pre vegánov

Dávkovanie:

1 kapsula ráno a večer na lačno, ½ hodiny pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle. Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Nesprávne užívanie výživového doplnku znižuje jeho vstrebávanie a tým aj účinok

Zloženie:

Inulín, výťažok z fermentovaných sójových bôbov NSK-SD ® Nattokinase (100 mg), stearan horečnatý, rastlinná kapsula

Upozornenie:

Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Osoby užívajúce lieky by mali výrobok konzumovať výlučne pod lekárskym dohľadom.

Zloženie
Nutričné hodnoty Obsah v 1 kps / 400 mg
Energetická hodnota 4,17 kJ / 0,99 kcal
Bielkoviny 0,0056 g
Sacharidy 0,37 g
Tuky 0 g
Natokináza 100mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

KOMPAVA NATTOKINASE PLUS 90 KAPSÚL

  • Kód produktu: 38043
  • Dostupnosť: Skladom
  • 42,00€
  • 36,90€


Súvisiace produkty

SCITEC NUTRITION SELENIUM 100 TBL

Stopový prvok selén má antioxidačné účinky, ktoré podporujú imunitný systém a pomáhajú pri predchádz..

5,50€ Bez DPH: 5,50€

NATURYA TURMERIC SUPERBLEND 250 g

Superfood turmeric superblend je kurkumová prášková super zmes čierneho korenia, kurkumy, maca, Luca..

12,00€ Bez DPH: 12,00€