Testobolan Maca Arginine Booster od BBN Hardcore je produkt, v ktorom sú vybrané prvotriedne suroviny maca, ženšen, L-arginín,  vitamín B6 a zinok dokonale zladené. Maca sa v peruánskych Andách používa ako prírodný liek po tisíce rokov. Ženšen pochádza z ázijskej oblasti a patrí do rodu Araliaceae. Jeho koreň sa používa na lekárske účely. Kombináciou sa môže zvýšiť účinok inzulínu. Tým je možný nárast svalov a spalovanie tukov. Okrem toho stimuluje krvný obeh, čo má pozitívny vplyv na potenciu. Testobolan Maca Arginine Booster obsahuje zinok, ktorý je nevyhnutnou minerálnou látkou. Zinok okrem iného prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín. Zinok tiež prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a podporuje normálnu funkciu imunitného systému a normálnu  syntézu bielkovín.
Semi-esenciálna  aminokyselina L-arginín je dôležitá pre zvýšenie oxidu dusnatého (NO) v našom tele. Oxid dusnatý môže nepriamo ovplyvňovať náš cievny systém. Z tohto dôvodu je to zvlášť dôležitý pre vytrvalostných športovcov.
V jednej dávke Testobolan Maca Arginine Booster je 520 mg extraktu z Tribulus terrestris. To sa rovná 208 mg vysoko kvalitného saponínu.
Ďalej BBN Hardcore Testobolan Maca Arginine Booster obsahuje vitamín B6, ktorý je tiež nevyhnutný. Vitamín B6 okrem iného prispieva k zníženiu únavy a vyčerpanosti, k normálnej funkcii imunitného systému a k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu.

Dávkovanie:

Užite 4 kapsuly denne a zapite dostatočným množstvom tekutín, 2 kapsuly pred a 2 kapsuly po tréningu, 2 kapsuly pred 2 hlavnými jedlami v dňoch bez tréningu

Zloženie:

Maca prášok (38,4%), L-arginín (27,4%), extrakt tribulus terrestris (14,3%), želatína (kapsula), glukonát zinočnatý, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), pyridoxín hydrochlorid.

Upozornenie:

Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.
Zloženie
Nutričné hodnoty na 1 porciu = 4 kapsuly
L-arginín 1000 mg
Maca 1400 mg
Vitamín B6 (pyridoxín) 0,21 mg
Zinok 24,9 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

BBN HARDCORE TESTOBOLAN MACA 100 KAPSLÍ

  • Výrobca: BEST BODY NUTRITION
  • Kód produktu: 60410
  • Vernostné body: 18
  • Dostupnosť: Momentálne nedostupné
  • 19,90€
  • 17,90€

  • Cena vo vernostných bodoch: 1790

Súvisiace produkty

SCITEC NUTRITION DAA PRO 100 KAPSLÍ

DAA PRO obsahuje populárnu kyselinu d-asparágovú v kombinácii s N-dimetylglycínom, zinkom a kyseli..

12,90€ 14,50€ Bez DPH: 12,90€

Štítky: bez alergénov,